Народний депутат Дмитро Кисилевський, заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку допускає вступ в силу вимог по локалізації машинобудівної продукції, що передбачаються законопроектом №3739, з середини 2021 року.

«Наша задача – забезпечити нормальний старт цього законопроекту. До нього подано більше 2 тис. поправок. Це поправочний тероризм, але ми з ними працюємо», – сказав Кисилевський журналістам в кулуарах церемонії початку будівництва нової аглофабрики на АМКР.

За його словами, серед запропонованих поправок є абсолютно дурні речі. «Наприклад, одна з правок пропонує регулювати чисельність особового складу СБУ», – сказав нардеп, додавши, що в зв’язку з великою кількістю поправок локалізація може запрацювати не з січня 2021, а на півроку пізніше.

Крім того, Кисилевський висловив думку, що європейські партнери України зацікавлені в тому, щоб наша країна була державою з сильною економікою.

Коментуючи окремі заяви представників ЄС з приводу законопроекту про локалізацію, він відзначив: «Ті публічні заяви, які прозвучали з боку, наприклад, посла ЄС в Україні, – це емоційна реакція. У непублічному діалозі ми чуємо від представників ЄС більш стримані і конструктивні висловлювання з цього приводу», – зазначив депутат.

«Я переконаний, що наші європейські партнери розуміють одну просту річ. Економічно сильна Україна, яка здатна обслуговувати і своєчасно виплачувати борги за рахунок своєї здорової економіки, для ЄС набагато важливіше, ніж бідна, залежна і нестабільна країна, яка постійно буде створювати проблеми на кордоні ЄС», – додав Кисилевський.

Депутат переконаний, що зростання української економіки буде сприяти підтримці промисловості, в тому числі шляхом введення норми про локалізацію в держзакупівлях.

You may also like

Leave a reply