lifecell представив нову лінійку тарифних планів для індивідуальних абонентів, що обслуговуються на умовах передплати. Половина нових тарифів відтепер включає в себе безлімітний мобільний інтернет, від 250 до 5000 хвилин дзвінків плюс безлімітні дзвінки на номери lifecell після використання пакетних хвилин.

Пакети послуг (денний та 4-тижневий) тарифних планів: «Просто Лайф», «Смарт Лайф», «Вільний Лайф» та «Platinum Лайф» діють на всій території України.

Пакети послуг (денний та 4-тижневий) тарифних планів: «Просто Лайф. Регіон», «Смарт Лайф. Регіон», «Вільний Лайф. Регіон» та «Platinum Лайф. Регіон» діють на території Донецької та Луганської (крім непідконтрольних територій), Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та в деяких районах інших областей України. Перевірити територію дії пакетів послуг указаних тарифів можна за посиланням: s.lifecell.ua/regions. У разі використання пакету послуг за межами території дії, починаючи з наступного дня, стягується плата розміром 5 грн/день користування.

Переваги нових тарифних планів:

  • У тарифах з безлімітним інтернетом відсутні денні обмеження за швидкістю;
  • Абоненти lifecell отримають хвилини на всі мобільні номери по Україні ― від 250 до 5000 хв. У половині тарифних планів також надаються хвилини на номери фіксованого зв’язку;
  • Безліміт на номери lifecell після використання всіх хвилин, що передбачені пакетом послуг відповідного тарифного плану;
  • Безкоштовна мобільна точка доступу ― роздача інтернету через пристрої не потребує додаткової плати;
  • Для абонентів, які перенесли свій номер у рамках послуги MNP (Mobile Number Portability) до lifecell або зареєстрували/персоніфікували свій номер, пакети послуг коштують до 40% дешевше;
  • Послуга «Плюс» ― це можливість збільшити наповнення пакету послуг. Вона доступна для шести тарифних планів нової лінійки.

«Наші абоненти постійно збільшують використання дата-трафіку. Саме тому в новій лінійці тарифних планів ми вперше запустили два національних і два регіональних пакети послуг із безлімітним інтернетом, ― зазначив Вадим Приходько, керівник маркетингового департаменту lifecell. ― Ми також прагнемо, щоб наші абоненти не відчували обмежень у спілкуванні незалежно від того, на яку мережу вони телефонують. Тому в нових пакетах послуг міститься від 250 до 5000 хвилин на номери всіх мобільних операторів по Україні, а в деяких тарифних планах ― і на мережу фіксованого зв’язку. А зареєстровані та MNP-абоненти отримають ще й переваги стосовно вартості пакетів».

Тарифні плани з загальнонаціональними пакетами послуг


Тарифні плани з регіональними пакетами послуг

Тарифні плани доступні для підключення з 23 липня для всіх індивідуальних абонентів, що обслуговуються на умовах передплати.

Детальніше про умови та вартість тарифів читайте за посиланням.

lifecell український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець першого кварталу 2020 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,5 млн. користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).
www.lifecell.ua

You may also like

Leave a reply