Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture та проекту «Чому ми голосуємо?» оголошує конкурс відео #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо, метою якого є привернення уваги до важливості участі у виборах та заохоченя громадян прийти на вибори та проголосувати.

Умови конкурсу: 

  1. Заповнити аплікаційну форму;
  2. Записати коротке мотиваційне відео (на телефон або камеру) для молоді тривалістю до 2 хвилин із закликом та роз’ясненням власної позиції щодо важливості участі у голосуванні. Направити відео до організаційного комітету до 9 серпня.

Відбір відео-переможців для трансляції на теле-радіо кампаніях та поширення в інтернеті.

Автори 40 найкращих відеороликів будуть запрошені на персональні консультації з тренерами МРІ для обговорення відео, змістовної та технічної частини, аналізу можливих помилок. Після персональних консультацій, учасники, за бажанням, зможуть удосконалити наявні, або ж зняти нові мотиваційні відео до 1 хвилини з урахуванням пропозицій тренерів. 10 найкращих робіт будуть розміщені на платформі МРІ для онлайн навчанняFacebook сторінці МРІ та будуть транслюватися на регіональних теле-радіо кампаніях перед місцевими виборами 2020 року. Cеред 10 найкращих робіт буде обрано переможців конкурсу «Чому ми голосуємо?».

Більше інформації про умови конкурсу та відзнаку за найкраще відео, записане учасником проекту #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо читайте на платформі МРІ для онлайн навчання.

У разі виникнення питань: 

Ростислав Заєць [email protected] +380979032531
Олександр Спутай [email protected] +380675044022 

Для більшого розуміння та вдосконалення власних навичок в створенні відео МРІ пропонує взяти участь в навчальних вебінарах проекту:  

Вебінар 2: «Як обрати формат мотиваційного відеоролика», 24 липня;

Вебінар 3: «Використання мобільного пристрою для створення відеороликів», 29 липня.

Проект «Чому ми голосуємо?» включає в себe серію навчальних вебінарів, конкурс коротких відео про важливість участі у виборах та кампанію з поширення відео переможців серед виборців.

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply