Afisha-PromoУкраїнська соціальна реклама має добре йти під поп-корн, як голлівудський блокбастер і навіть краще. Комедія, драма, трагедія, бойовик, відбірний треш – будь-яка, але точно не тривіальна. В ній немає місця заяложеним штампам, затертим до дір образам, шкільній дидактиці. Вона влучна, дотепна, стильна. Її хочеться пошерити.

З такими настроями організатори фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival оголосили початок прийому робіт на п’ятий щорічний фестиваль. Приймають соціальну відеорекламу та соціальні постери. Обіцяють гроші (призовий фонд стартує із суми 50 000 грн) та ротацію перед тими ж голлівудськими блокбастерами у найбільшій мережі кінотеатрів в Україні.

«Вже не перший рік нас підтримує «Планета кіно», котра показує найкращі фестивальні ролики на своїх екранах. 7 кінотеатрів, 37 залів, фойє кінотеатрів, соціальні мережі — це більше 300 тисяч гарантованих контактів із глядачем для кожного ролика», — пояснюють організатори.

Організатори очікують серйозного підходу учасників і діляться порадами іменитих рекламістів. «У шортлисті неприпустимі роботи, які прямо експлуатують два кліше: читають мораль і прямо ображають глядача, мовляв, ти – гівнюк, якщо робиш так. Наше завдання – знайти роботи, які здатні впливати на суспільство: нестандартним поглядом, несподіваним інсайтом, підходом, естетикою. Іншими словами, ми шукаємо людей, які здатні пропагувати правильну поведінкe, а не засуджувати неправильну”, – пояснює Олександр Смірнов,  креативний директор Tabasco Group, постійний журі фестивалю.

ТІЗЕР: https://www.youtube.com/watch?v=KQWRnNRYQm8

«Мірило успішності будь-якої рекламної кампанії найпростіше: реальні зміни. Найгірше, що може зробити рекламіст – це зняти погану соціальну рекламу, адже так він дискредитує не лише себе як фахівця, а й саму проблему. Зроби анти-снід кампанію, яка дратує, і незахищеного сексу стане більше», – каже організаторка Наталія Шевчук.

Про що знімати? Тема довільна, втім, фестиваль має свої пріоритети: демократичні цінності, права і свободи людини, громадська активність, гендерна рівність, відповідальні споживацтво та використання природних ресурсів, етичне ставлення до тварин. Робота має втиснутись у хронометраж до однієї хвилини. Незайвим буде прочитати і норми фестивалю, прописані у заявці учасника.

«Коли будете створювати свої роботи, спробуйте перевірити їх за наступними критеріями. Зрозумілість. Ми робимо рекламу для широкого загалу. Якщо рекламу не зрозуміють ті, на кого вона спрямована, така реклама нікому не потрібна. Унікальність. Цінність креатора в тому, щоб завдяки оригінальному погляду на питання максимально ефективно донести його до цільової аудиторії.

Простота. Елегантне рішення – ознака майстерності. Ми часто перевіряємо рекламу, намагаючись переказати її ідею в одному реченні. Вдалося – значить ідея є.

Майстерність виконання. Навіть найкращу ідею можна вбити поганим виконанням. Якщо не можете зробити якісно найкрутішу ідею, оберіть ту, яку можете зробити дійсно круто», – радить Смірнов.

Дедлайн прийому робіт – 10 жовтня 2016 р. Деталі: www.molodiya.com.ua.

Найяскравіші фестивальні роботи минулих років.

You may also like

Події

Національний форум бізнес-об’єднань «Розвиток бізнес-об’єднань в Україні: залученість, стандарти, діалог»

Національна платформа МСБ запрошує взяти участь у Національному форумі бізнес-об’єднань «Розвиток бізнес-об’єднань в Україні: залученість, стандарти, діалог», ...

Leave a reply