Користувачі My Vodafone натрясли більше 1 млн подарунків

Користувачі My Vodafone натрясли більше 1 млн подарунків

1 250 000 подарунків від Vodafone отримали користувачі безкоштовного додатку самообслуговування My Vodafone за місяць акції «Shake&Win у My Vodafone». Починаючи з кінця квітня і до 7 червня включно усі клієнти Vodafone Україна можуть взяти участь у акції.

Умови дуже прості:

  1. Треба зайти у мобільний додаток My Vodafone або web-версію.
  2. На головному екрані натиснути на пропозицію «розтрястись» і, добряче потрясти смартфон.
  3. Отримати гарантований подарунок.

Серед подарунків:

  • безкоштовні ГБ, хвилини та знижки на тариф;
  • бонуси, які можна обміняти на те, що потрібно саме зараз;
  • безкоштовний доступ до крутих серіалів у Vodafone TV та топової музики у Vodafone Music;
  • безліміт на Instagram та популярні месенджери;
  • сертифікати на пальне та знижки на аксесуари для смартфонів.

Найбільш везучі користувачі можуть отримати безкоштовний рік користування своїм тарифом Vodafone.

За декілька тижнів, що триває акція, вже більше мільйона користувачів натрусили собі подарунки. Отримати свій приз можна до 7 червня включно. Щоб приєднатись до акції, треба завантажити додаток в Google Play, App Store або скористатись web-версією.

My Vodafone – це зручний спосіб контролювати витрати, управляти послугами і рахунком зі смартфонів. Сервіс дозволяє у декілька кліків підключити або відключити послугу, дізнатися подробиці свого тарифного плану і за бажанням самостійно змінити його на інший. My Vodafone дає можливість у режимі онлайн отримати відповіді на популярні питання, з якими клієнти компанії звертаються до контактного центру.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 31 грудня 2019 року Vodafone надає послуги близько 625 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 26,6 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 71% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,5 млн клієнтів. 

Оставить комментарий