«Сен Гобен» (Saint Gobain) – міжнародна промислова група, яка розробляє, виробляє і продає високоякісні матеріали та інноваційні рішення для будівельної, транспортної, медичної та інших галузей промисловості.  Створені в процесі безперервних інновацій, продукти компанії  створюють благополуччя та забезпечують продуктивність і безпеку використання.

Компанія реалізує продукцію, яка є рішенням проблем в сфері екологічного будівництва, змін клімату, безпеки, ефективного використання ресурсів.  Входить до ТОП-100 найбільш інноваційних корпорацій світу, а також в ТОП-100 найбільших світових корпорацій у рейтингу Thomson Reuters.

У листопаді 2019 року компанія OntargIT розпочала співпрацю з «Сен-Гобен».

Першим етапом роботи була підготовка технічного завдання.  В результаті був підготовлений документ з описом процесів і вимог з реалізації за допомогою Microsoft Dynamics 365 і Power BI:

  • Об’єднання в одній системі дистриб’юторів і об’єктів, для яких відбуваються продаж продукції клієнта.
  • Створення рішення, що масштабується, для управління взаємовідносинами з клієнтами.
  • Автоматизація ряду процесів, пов’язаних зі створенням комерційних пропозицій.
  • Регулювання цінової політики та системи знижок.
  • Відстеження тендерів.
  • Автоматизація маркетингових активностей і операційної звітності по KPI.

Другий етап робіт почався у вересні 2020 року. Компанія OntargIT почала впровадження автоматизації продажу для компанії «Сен-Гобен» за допомогою Microsoft Dynamics 365 for Sales Enterprise, Power BI і Customer Voice.

Перед командою OntargIT було завдання автоматизації внутрішніх процесів:

  • Облік зустрічей, які проводяться на об’єктах і у дистриб’юторів (аналітика, цільова аудиторія) і тд.
  • Автоматизація проведення семінарів (анкетування, автоматичне створення контактів по заповненим анкетам) і тд.
  • Аналітичні звіти про проведення заходів.
  • Аналітика продажу.

OntargIT – консалтингова компанія, що займається розробкою та інтеграцією інноваційних рішень, спрямованих на поліпшення ефективності управління ресурсами підприємства, підвищення комплексних показників бізнесу.

Займаючи лідируючі позиції по впровадженню, компаня є сертифікованим Золотим Партнером Microsoft з компетенцією ERP, СRM, Сloud.

У планах у підприємств Saint Gobain і OntargIT, після закінчення проекту в 2021 році, його розвиток і підтримка в майбутньому.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply