Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та громадська спілка «Освіторія» оголосили про запуск освітнього проекту iLearn для вихованців «Смарагдового міста». Проект має на меті допомогти талановитим учням закладу отримати академічні знання для успішного складання ЗНО. Курси iLearn відповідають програмі ЗНО та містять відеолекції, тести, матеріали до самопідготовки та вебінари з викладачами.

Андрій Бублик, Директор із зв’язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» зазначив: «Ми розуміємо, що майбутнє будь-якого суспільства залежить від сьогоднішньої молоді, саме тому ми спрямовуємо наші зусилля на виховання та розвиток талановитих молодих людей. Проект, який ми запускаємо сьогодні для учнів «Смарагдового міста» є чудовим прикладом того, як ми підтримуємо дітей, які хочуть вчитися, розвиватися та розкривати свій потенціал.»

«Серед вихованців інтернатів та дитячих будинків є дуже багато талановитих та вмотивованих дітей, яким не вистачає саме можливостей, щоб отримати якісну підготовку та вступити до ВНЗ. Ми даємо їм цю можливість.» – розповіла на презентації проекту Зоя Литвин, керівник громадської спілки «Освіторія»

Також до «Смарагдового міста» прибув вже восьмий благодійний караван з шкільним приладдям, одягом, взуттям, речами першої необхідності і місячним запасом соків та води. Крім того, волонтери організували для дітлахів майстер-клас з виготовлення листівок, який стане у нагоді напередодні Дня вчителя.

Слід зазначити, що опіку над вихованцями «Смарагдового міста» компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» розпочала майже рік тому і відтоді разом з іншими благодійниками всіляко підтримує мешканців закладу. Спільними зусиллями вдалося забезпечити центр сезонним одягом та взуттям, обладнанням для 4-х спортивних кімнат, професійною сушильною машиною, наборами для творчості, водою та напоями. Крім того, компанія організовує для вихованців екскурсії, спеціальні заходи та події, як наприклад, випускний бал для цьогорічних випускників. З кожним разом до ініціативи доєднується все більша кількість компаній, благодійних фондів та волонтерів.

Компанія висловлює щиру подяку усім, хто долучився до благодійного збору речей. Будуймо разом квітучу Україну!

 

Про «Смарагдове місто»

«Смарагдове місто» – центр соціальної реабілітації для українських дітей-сиріт у Святогірську. У мирний час тут позмінно відпочивали і навчалися діти-сироти з усієї Донецької області. Тепер центр став домівкою для дітей, переселених з зони АТО. Сьогодні понад 500 дітей віком від 3 до 17 років сховалися в Центрі від війни і бомбардувань. Держава забезпечила пристойні умови проживання та харчування, але чимало питань залишаються відкритими. На сьогоднішній день існує потреба в медикаментах (декілька дітлахів є ВІЛ-інфікованими), одязі і взутті, засобах особистої гігієни, шкільному приладді, книжках та іграшках тощо. За додатковою інформацією звертайтеся до Галини Демченко, директора «Смарагдового міста» [email protected], тел. 050 958 70 05 

Про Кока-Кола Беверіджиз Україна 

Кока-Кола Беверіджиз Україна — один з лідерів на українському ринку безалкогольних напоїв, єдине підприємство в Україні, яке уповноважене виготовляти напої під товарними знаками The Coca-Cola Company. Кока-Кола Беверіджиз Україна пропонує широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та холодні чаї. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад. Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://www.coca-colahellenic.com.ua/

Про Громадську Спілку «ОСВІТОРІЯ»

«Освіторія» — це неприбуткова громадська спілка, метою якої є розвиток та реформування освіти в Україні. «Освіторія» прагне підняти сучасну українську освіту на міжнародний рівень, створити можливості для навчання дітей за передовими стандартами та поєднати кращі вітчизняні традиції викладання з найсучаснішими міжнародними освітніми техніками та інноваціями.

Метою «Освіторії» є розбудова освітньої галузі. Цьому сприяє широка направленість її ініціатив: створення шкіл, впровадження благодійних освітніх проектів, таких як «iLearn» та «Перша професія», підвищення кваліфікації українських вчителів, співпраця з урядовими установами, залучення до освітніх програм іноземних фахівців. У співпраці з іноземними та міжнародними організаціями «Освіторія» впроваджує нові технології та методи освіти, щоб надати українським педагогам можливість професійного розвитку, забезпечити їх освітніми інструментами нового покоління.

Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://osvitoria.org/

You may also like

Leave a reply