Київська мерія та Vodafone оголошують про підписання меморандуму щодо співробітництва в рамках концепції «КИЇВ СМАРТ СІТІ 2020»

Київ та Vodafone об’єднають зусилля в реалізації проектів в галузі Smart City. Під час форуму Kyiv Smart City Forum 2019 прийнято рішення про співробітництво, яке сьогодні сторони закріпили меморандумом.

Співробітництво передбачає впровадження «розумних» технологій Vodafone, які з успіхом застосовуються в європейських містах, в систему муніципального управління та соціальні сфери суспільного життя.

Департамент ІКТ виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) і Vodafone Украіна розпочинають спільну роботу у наступних напрямках:

  • транспортне планування з застосуванням big data аналітики, моніторинг транспорту та реалізація проекту «Розумна дорога»;
  • розвиток цифрової інформаційної інфраструктури міста та цифрового туризму
  • екологічний моніторинг;
  • впровадження IoT-рішень для організації, планування і діяльності комунальних служб Києва;
  • впровадження безготівкових способів оплати в міському пасажирському транспорті міста за допомогою мобільних розрахунків;
  • впровадження програми Cashless city;

«Київ вже 4 роки впроваджує smart технології в міську інфраструктуру. На даний момент реалізовано більше 40 інноваційних проектів у комунальній, транспортній сферах, безпеці, медицині, сервісах е-демократії, а також прозорості та ефективності діяльності міської влади. Для того, щоби зробити життя в столиці максимально комфортною для жителів, Київ впроваджує технології IoT. Це допоможе більш ефективно та оперативно приймати рішення в сфері управління містом і зробити міські сервіси ще більш доступними та зручними для користувачів. З цією метою ми розвиваємо співробітництво з Vodafone і продовжуємо вдосконалювати Kyiv Smart City»Юрій Назаров, директор департаменту ІКТ виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

«В минулому році в Україні розпочалась технологічна революція. Вона пов’язана з появою 4G та Інтернету речей в нашій країні. Активне впровадження таких рішень сприяє агрегації великої кількості оцифрованих даних (big data). Нові технології здатні повністю змінити процес міського планування, моніторингу всіх систем міста та реагування на надзвичайні ситуації. Вони дозволяють приймати миттєві та математично точні рішення. На цьому етапі, коли технологічна середа тільки формується, ми готові підтримати Kyiv Smart City і задіяти для цього власні розробки та міжнародний досвід Vodafone»,відзначив Андрій Большаков, директор кластеру Центр Vodafone Україна.

Рішення будуть реалізовані на базі європейської IoT-платформи Vodafone за прикладом Лондона, Амстердама, Мюнхена та Лісабона, із застосуванням «розумних» технологій Vodafone, розроблених в глобальних R&D-центрах компанії, а також з використанням власних розробок українського Vodafone.

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках.

Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету.

You may also like

Leave a reply