Ринок землі відкривають, а далі що? Як запустити ринок землі в Україні з максимально можливим позитивним ефектом для країни? Які кроки потрібно зробити бізнесу?

Після зміни політичного керівництва країни тема відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення стала як ніколи актуальною. Президент України та представники політичних партій неодноразово наголошували на важливості «земельного питання» та необхідності його швидкого вирішення. Однак, на даний момент, ніхто так і не запропонував модель ринку, яка б задовольнила потреби кожного. В результаті, багато хто думає, що скасування мораторію матиме негативний ефект для економіки України, а для деяких гравців життя після мораторію просто закінчиться.

На форумі «LIFE AFTER: ключові аспекти запуску ринку землі в Україні» ми спробуємо пояснити чому життя після мораторію не тільки можливе, але й набагато перспективніше ніж було за відсутності ринку землі.

На форумі можна буде послухати конструктивні дискусії про особливості запуску ринку землі, поспілкуватися особисто зі спікерами на coffee-брейках та переглянути короткометражний документальний фільм EasyBusiness «Земля».

В рамках форуму будуть залучені всі ключові гравці ринку землі в Україні, які матимуть можливість обговорити поточну ситуацію та перспективи розвитку ринку під час панельних дискусій.

  • Яку модель ринку землі потрібно застосувати в Україні
  • Чи повинні іноземці мати право купувати українську землю у перший рік після відміни мораторію
  • Якою буде ціна землі в Україні після відкриття ринку землі
  • Який економічний ефект отримає Україна від впровадження реформи
  • Які механізми повинні бути впроваджені для ефективного функціонування ринку

  • Яким чином ринок землі змінить умови ведення агробізнесу в Україні: основні можливості та ризики
  • В якому напрямку рухатися бізнесу, щоб максимізувати персональний ефект від земельної реформи
  • Де бізнесу знайти фінансові ресурси для впровадження нових бізнес-моделей
  • Які механізми фінансової підтримки фермерів повинна застосувати держава


Форум проводиться EasyBusiness  в рамках проекту “Адвокація земельної реформи та створення вільного ринку землі в Україні шляхом зміни громадської думки та збільшення політичної волі”, який фінансується програмою Матра від Міністерства закордонних справ Нідерландів. Підтримка в організації та проведенні надається коаліцією РПР в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.

You may also like

Leave a reply