ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає доступу до банківської інфраструктури та навіть в умовах відсутності електрики та зв’язку.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, окрім видачі готівки, ресайкл модель банкомату дозволяє отримувати майже всі доступні банківські послуги – від платежів та переказів до оформлення депозитів, погашення кредитів, страхування тощо. Фахівці банку, що працюватимуть з мобільним банкоматом, завжди допоможуть клієнтам здійснити необхідні послуги.

«Нашим головним пріоритетом є впровадження стратегії безбар’єрності, і новий мобільний банкомат ПриватБанку має усе необхідне для надання банківських послуг там, де не працює жоден інший банк – насамперед для мешканців прифронтових регіонів, – відзначає Дмитро Мусієнко. – Наші клієнти безпечно та в зручному, наскільки це можливо, форматі зможуть отримувати зарплатню, соціальні виплати, перекази, депозити та інше».

“Мобільний банкомат на базі інкасаторського авто обладнано за сучасними стандартами безпеки клієнтів та співробітників банку, оснащено системами захисту, комфорту та відеоспостереженням, – говорить керівник дирекції операційного обслуговування та адміністративної підтримки ПриватБанку Андрій Козловський. –  Головне – це унікальна система незалежного енергопостачання та зв’язку, що дозволяє броньованому мобільному банкомату працювати в автономному режимі майже добу”.

ПриватБанк є найбільшим державним банком України та обслуговує понад 18 мільйонів фізичних осіб, більше 870 тисяч корпоративних клієнтів та підприємців. Банк має потужну цифрову екосистему (понад 13 мільйонів осіб користуються Приват24) і розгалужену мережу, що включає понад 1100 відділень, найбільшу мережу 6500 банкоматів та 12 000 терміналів самообслуговування.

Актуальна інформація про роботу ПриватБанку в умовах воєнного стану та мапа працюючих відділень, банкоматів та терміналів самообслуговування – https://privatbank.ua/help.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.