Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 червня 2024 р. № 707, якою утворено Міжвідомчу робочу групу з питань організації призову військовозобов’язаних громадян на військову службу під час мобілізації.

Основними завданнями Міжвідомчої робочої групи є сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади, їх територіальних органів (підрозділів), підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління зазначених органів, суб’єктів господарювання державного сектору економіки, функції з управління якими здійснює Кабінет Міністрів України, з питань організації взаємодії з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки щодо оповіщення та призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язаних громадян, які працюють в органах виконавчої влади, їх територіальних органах (підрозділах), на підприємствах, в установах і організаціях.

Міжвідомча робоча група відповідно до покладених на неї завдань:

1) готує пропозиції та рекомендації щодо залучення військовозобов’язаних для доукомплектування сил оборони;

2) координує організацію оповіщення органами виконавчої влади, їх територіальними органами (підрозділами), підприємствами, установами та організаціями військовозобов’язаних про їх призов на військову службу під час мобілізації, а також організацію їх призову на військову службу;

3) бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції;

4) подає Кабінетові Міністрів України розроблені за результатами своєї роботи пропозиції та рекомендації.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.