ПриватБанк підвів підсумки роботи програми лояльності “Бонус+”, яка з початку травня припинила роботу у старому форматі, а всі накопичені кошти на бонусних рахунках клієнти могли перерахувати на підтримку ЗСУ та гуманітарні програми.

Починаючи з березня, коли кошти “Бонус+” можна було перерахувати на допомогу армії, клієнти особисто направили понад 350 млн грн. А сьогодні після завершення роботи проекту ПриватБанк централізовано направив на потреби нашої армії та відновлення України ще 615 млн грн, таким чином загальний внесок користувачів “Бонус+” у наближення нашої перемоги становив майже 1 млрд грн.

“Дякую всім нашим клієнтам, яки власноруч перевели кошти з бонусного рахунку на підтримку ЗСУ чи притримали їх, щоб банк переказав на допомогу армії централізовано,говорить керівник дирекції роздрібного бізнесу ПриватБанку Дмитро Мусієнко. – Програма “Бонус+” у старому форматі завершує свою роботи такою доброю справою, як наближення нашої перемоги. Після війни ми обовʼязково запропонуємо клієнтам нову програму лояльності у більш сучасному форматі”.

Нагадаємо, що до кінця квітня клієнти ПриватБанку мали використати накопичені бонуси на віртуальних рахунках “Бонус+” для підтримки ЗСУ та гуманітарні проекти, покупки в мережі точок “Бонус+” чи залишити їх на рахунках, щоб всі невикористані залишки були направлені ПриватБанком на потреби нашої армії та відновлення України.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.