Завдяки коштам, зібраним в рамках благодійної програми Vodafone «Добра справа у подарунок», в Київському Інституті Серця з’явилися ПЛР тести на COVID-19, необхідні для маленьких пацієнтів з вродженими проблемами серця, які надходять в дитяче відділення Інституту Серця на оперативне втручання.

В рамках програми «Добра справа в подарунок» кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам до свят, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вроджених вад серця, а також на закупівлю необхідного кардіологічного обладнання. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

У програмі беруть активну участь клієнти Vodafone, направляючи накопичені під час користування мобільним зв’язком бонуси на реалізацію благодійного проекту.

142 дитини вже стали здоровими завдяки програмі Vodafone «Добра справа в подарунок». Допомогу отримують діти з різних куточків України. Так, в 2019 році разом зі своїми абонентами Vodafone допоміг дітям з Рівненської, Херсонської, Запорізької, Вінницької, Миколаївської, Кіровоградської та Київської областей. Перша операція в рамках програми «Добра справа в подарунок» була проведена у вересні 2011 року. Програма реалізована за участю Київського Інституту Серця.

В цілому Vodafone Україна спільно з акціонером – групою компаній NEQSOL Holding – виділила 33 млн гривень для допомоги і підтримки лікарень і лікарів нашої країни. Також Vodafone запустила і продовжує впроваджувати ініціативи, спрямовані на підтримку України і українців під час карантину. Попередньо внесок компанії в якості соціальної підтримки оцінюється в суму близько 30 млн гривень. Таким чином, загальна сума допомоги на сьогодні становить 63 млн гривень.

Серед реалізованих ініціатив Vodafone Україна: покупка апаратів ШВЛ і засобів захисту для українських лікарень, а також безоплатне надання послуг зв’язку. Компанія нарахувала медичним працівникам по 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі; забезпечила безкоштовною безлімітного зв’язком в роумінгу групу лікарів, які вирушили на допомогу колегам в Італію.

На час карантину Vodafone Україна надавала своїм клієнтам в Україні безкоштовний безлімітний доступ до популярних мессенджерам і соціальних мереж Online Pass – щоб підтримати можливість залишатися на зв’язку, незважаючи на введені обмеження, а також в ряд освітніх і розважальних сервісів. В рамках підтримки проекту «Всеукраїнська школа online» відкрито вільний доступ до трансляцій уроків через сервіс VodafoneTV.

На початку карантину, за погодженням з Міністерством закордонних справ України, оператор проінформував своїх клієнтів, які перебували в роумінгу, про майбутнє закриття кордону України і поповнив їх рахунки на 100 грн, щоб дати можливість абонентам Vodafone залишатися на зв’язку до повернення в країну, а також своєчасно отримувати актуальну життєво важливу інформацію. Щоб підтримати місцеві бюджети керівництво Vodafone України прийняло рішення відмовитися від податкових пільг, передбачених законом №3220.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 березня 2020 року Vodafone надає послуги близько 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках перевищили 26,6 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більше 74% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,5 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *