27 серпня 2015 року Київська обласна державна адміністрація в особі першого заступника голови КОДА Лева Парцхаладзе і компанія «A & R INVEST» (Об’єднані Арабські Емірати) в особі директора ANAN ALKhuffash підписали Меморандум про наміри.

Зокрема, сторони домовилися про встановлення взаємних економічних контактів, які сприятимуть покращенню економічної ситуації в Київській області, залученню інвестицій та підвищенню ефективного розвитку регіону.

Директор «A & R INVEST» (Об’єднані Арабські Емірати) ANAN ALKhuffash:
«Я дуже добре знайомий з Україною. Не дивлячись на нелегкі часи, ми готові інвестувати нові українські проекти, адже саме ця країна має великий потенціал. Це стосується економіки, а особливо, сільського господарства. Маю надію, що наші наміри допоможуть регіону ефективно розвиватися та покращать рівень життя населення. Ми бачимо велике майбутнє для України».

Для сторін реалізація Меморандуму полягає, з одного боку, у залученні інвестицій для реалізації будівничих проектів, реконструкції об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, а також для розвитку сільського господарства регіону. З іншого боку, втілення Меморандуму передбачає надання економічної підтримки області з метою покращення інвестиційного клімату. Так, компанія «A & R INVEST» має намір інвестувати в економіку Київської області до 200 мільйонів доларів США.

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе:
«Дуже приємно, що інтерес іноземних інвесторів проявляється саме тоді, коли Україна особливо потребує підтримки. Компанія, з якою ми почали співробітництво, добре розуміє ситуацію на українському ринку та володіє необхідними механізмами для покращення загальної ситуації економіки, включаючи сільське господарство. Я думаю, це лише старт для подальшої плідної співпраці в рамках нових проектів».

Сторони вже домовилися про підготовку та реалізацію пілотного проекту «Доступне житло» на території Глевахівської селищної ради.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і буде дійсним протягом п’яти років.

You may also like

Leave a reply