Vodafone Україна оголошує про початок продажів віртуальних SIM-карт eSIM через автомати самообслуговування iBOX.

Відтепер придбати eSIM можна не тільки в інтернет-магазині або роздрібних точках продажу Vodafone, картку можна отримати у найближчому терміналі iBOX.

У автоматі iBOX потрібно вибрати розділ «Мобільний зв’язок і роумінг» і там натиснути кнопку «eSIM від Vodafone». Після цього автомат запропонує клієнтові вибрати eSIM для нового чи існуючого номера, далі потрібно просто слідувати інструкціям на екрані. Вартість картки для існуючого номера становить – 100 грн, а для нового – 150.

Серед переваг eSIM від Vodafone – карту можна «переставляти» на різні телефони, які підтримують цю технологію; картки доступні для всіх сегментів абонентів. Юридичні особи можуть оплачувати eSIM з рахунку компанії, а не тільки банківською картою.

Про технологію eSIM

eSIM дозволяє відмовитися від застосування фізичної SIM-карти, замінивши її віртуальною. Для цього в сучасних гаджетах виробники встановлюють мікрочіп, який дозволяє завантажувати цифрову SIM-карту шляхом сканування QR-коду. Таким чином, користувачі отримують можливість купувати або міняти SIM- карту віддалено, не витрачаючи час на похід до магазину для отримання фізичної карти.

Віртуальна SIM-карта має ще цілу низку переваг:

  • eSIM дозволяє власникам mono-SIM пристроїв значно розширити можливості своїх гаджетів і використовувати в одному смартфоні кілька профілів – до 10 номерів (залежить від установок виробника);
  • eSIM може використовуватися в пристроях без слотів для SIM-карт, наприклад, в планшетах;
  • eSIM забезпечує додатковий рівень безпеки. Її не можна пошкодити, втратити або витягнути зі смартфона, а це ще один бар’єр для шахраїв і можливість знайти зниклий смартфон або планшет.

Докладніше про те, як встановити та користуватися перевагами eSIM тут.

Станом на 01.03.2021 eSIM підтримують:

  • iPhone 11/12/XR/XS/SE, iPhone 11/12 Pro, iPhone 11/12 Pro Max, iPhone XS Max, iPhone 12 mini
  • iPad 2019, iPad Air 2019, iPad mini S, iPad Pro 11/12.9
  • Samsung Galaxy S21 Ultra, S20/S20+, S20 Ultra, Samsung Galaxy S21/S21+, Galaxy Fold, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Note 20/Note 20 Ultra
  • Google Pixel 3/3a/3 XL/3a XL, Pixel 4/4a/4 XL, Pixel 5
  • Motorola RAZR, RAZR 5G
  • Huawei P40/P40 Pro, Mate 40/Mate 40 Pro, Mate Xs
  • Microsoft Surface Duo

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 31 березня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету та об’єднує більше 123 мільйонів IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply