Українська благодійна організація Energy Act For Ukraine Foundation облаштувала гібридними сонячними системами Іванківську центральну районну лікарню. Про це команда повідомила в рамках офіційного відкриття, яке відбулось 17 травня. Благодійним партнером проєкту виступив бренд Garnier, технічним партнером – Unisolar. Іванківська центральна районна лікарня стала другою лікарнею в межах кампанії фонду “50 сонячних лікарень” і першою лікарнею в Київській області.

Іванківська лікарня на Київщині обслуговує громаду з населенням 29 тисяч мешканців. Громада перебувала в окупації з перших днів війни до початку квітня 2022 року, а лікарня продовжувала надавати допомогу постраждалим.

Сонячна система, яка складається з сонячної станції потужністю 20 кВт та системи збереження енергії ємністю 42 кВт-год, живитиме критичне обладнання хірургічного та реанімаційного відділень. Така система дозволить відділенням працювати в автономному режимі декількох годин у разі блекауту. Очікувана економія лікарні на витратах за електроенергію складатиме близько 2 тисяч євро щорічно, а скорочення викидів CO2 сягне 620 тон за 25 років роботи системи.

Лікарня постраждали внаслідок російської окупації в 2022 році, та була рекомендована МОЗ для цієї кампанії. 

“Диверсифікація енергопостачання має бути одним із пріоритетів подальшої енергетичної реконструкції України. І відновлювальні джерела відіграватимуть тут ключову роль. Ми вважаємо своєю місією нести гасло зеленої енергетики для людей” – каже Юліана Оніщук, засновниця та генеральна директорка Energy Act For Ukraine Foundation

“Ми й надалі плануємо підтримувати проєкт «50 сонячних лікарень». Вже в цьому році ми хочемо облаштувати ще більше медичних закладів безперебійним зеленим енергопостачанням. Ми віримо, що краса та сталий розвиток – це невід’ємні поняття, які завжди рухаються поруч, саме тому, ми готові щоденно працювати, аби довести це на власному прикладі.” – прокоментувала відкриття в Іванкові Ірина Притула, менеджерка із зв’язків з громадськістю бренду Garnier.

Команда Energy Act For Ukraine вже реалізувала подібний проєкт в Чернігівській обласній дитячій лікарні, де 10 травня було офіційно відкрито гібридну сонячну систему, яка забезпечуватиме роботу неонатального відділення. Це була перша лікарня в межах кампанії “50 сонячних лікарень”.

Проєкт в Іванкові було реалізовано у партнерстві з брендом Garnier та за підтримки технічного партнера компанії Unisolar.

Благодійна організація Energy Act for Ukraine Foundation заснована у 2022 у відповідь на поширення енергетичної бідності в Україні через повномасштабне російське вторгнення. Фонд надає енергетичну допомогу на основі відновлюваних джерел енергії для посилення енергетичної незалежності об’єктів критичної та соціальної інфраструктури в Україні. Наразі Фонд веде свою діяльність в двох ключових напрямках: 

  • організація будівництва гібридних сонячних систем для шкіл (100 сонячних шкіл) та лікарень (50 сонячних лікарень) України*
  • постачання енергетичного обладнання, що працює на відновлюваних джерелах енергії для цивільного населення, лікарень та польових шпиталів.  

Garnier – бренд, що входить до портфелю L’Oréal Україна, пропонує засоби догляду, доступні для всіх, і прагне стати першим екологічним, натуральним брендом на ринку косметичних засобів масового попиту. З 1904 року Garnier виробляє ефективні, інноваційні косметичні продукти, натхненні і збагачені природою. Бренд Garnier дотримується принципів сталого розвитку, роками впроваджуючи їх у життя, створюючи формули косметичних засобів із все більшою кількістю інгредієнтів натурального походження, отриманих відповідальним шляхом та отриманих за програмою відповідальних закупівель. Бренд долучається до трансформації у напрямку сталого розвитку з метою створення більш інклюзивного та сталого суспільства.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.