Українська благодійна організація Energy Act For Ukraine Foundation облаштувала гібридними сонячними системами Іванківську центральну районну лікарню. Про це команда повідомила в рамках офіційного відкриття, яке відбулось 17 травня. Благодійним партнером проєкту виступив бренд Garnier, технічним партнером – Unisolar. Іванківська центральна районна лікарня стала другою лікарнею в межах кампанії фонду “50 сонячних лікарень” і першою лікарнею в Київській області.

Іванківська лікарня на Київщині обслуговує громаду з населенням 29 тисяч мешканців. Громада перебувала в окупації з перших днів війни до початку квітня 2022 року, а лікарня продовжувала надавати допомогу постраждалим.

Сонячна система, яка складається з сонячної станції потужністю 20 кВт та системи збереження енергії ємністю 42 кВт-год, живитиме критичне обладнання хірургічного та реанімаційного відділень. Така система дозволить відділенням працювати в автономному режимі декількох годин у разі блекауту. Очікувана економія лікарні на витратах за електроенергію складатиме близько 2 тисяч євро щорічно, а скорочення викидів CO2 сягне 620 тон за 25 років роботи системи.

Лікарня постраждали внаслідок російської окупації в 2022 році, та була рекомендована МОЗ для цієї кампанії. 

“Диверсифікація енергопостачання має бути одним із пріоритетів подальшої енергетичної реконструкції України. І відновлювальні джерела відіграватимуть тут ключову роль. Ми вважаємо своєю місією нести гасло зеленої енергетики для людей” – каже Юліана Оніщук, засновниця та генеральна директорка Energy Act For Ukraine Foundation

“Ми й надалі плануємо підтримувати проєкт «50 сонячних лікарень». Вже в цьому році ми хочемо облаштувати ще більше медичних закладів безперебійним зеленим енергопостачанням. Ми віримо, що краса та сталий розвиток – це невід’ємні поняття, які завжди рухаються поруч, саме тому, ми готові щоденно працювати, аби довести це на власному прикладі.” – прокоментувала відкриття в Іванкові Ірина Притула, менеджерка із зв’язків з громадськістю бренду Garnier.

Команда Energy Act For Ukraine вже реалізувала подібний проєкт в Чернігівській обласній дитячій лікарні, де 10 травня було офіційно відкрито гібридну сонячну систему, яка забезпечуватиме роботу неонатального відділення. Це була перша лікарня в межах кампанії “50 сонячних лікарень”.

Проєкт в Іванкові було реалізовано у партнерстві з брендом Garnier та за підтримки технічного партнера компанії Unisolar.

Благодійна організація Energy Act for Ukraine Foundation заснована у 2022 у відповідь на поширення енергетичної бідності в Україні через повномасштабне російське вторгнення. Фонд надає енергетичну допомогу на основі відновлюваних джерел енергії для посилення енергетичної незалежності об’єктів критичної та соціальної інфраструктури в Україні. Наразі Фонд веде свою діяльність в двох ключових напрямках: 

  • організація будівництва гібридних сонячних систем для шкіл (100 сонячних шкіл) та лікарень (50 сонячних лікарень) України*
  • постачання енергетичного обладнання, що працює на відновлюваних джерелах енергії для цивільного населення, лікарень та польових шпиталів.  

Garnier – бренд, що входить до портфелю L’Oréal Україна, пропонує засоби догляду, доступні для всіх, і прагне стати першим екологічним, натуральним брендом на ринку косметичних засобів масового попиту. З 1904 року Garnier виробляє ефективні, інноваційні косметичні продукти, натхненні і збагачені природою. Бренд Garnier дотримується принципів сталого розвитку, роками впроваджуючи їх у життя, створюючи формули косметичних засобів із все більшою кількістю інгредієнтів натурального походження, отриманих відповідальним шляхом та отриманих за програмою відповідальних закупівель. Бренд долучається до трансформації у напрямку сталого розвитку з метою створення більш інклюзивного та сталого суспільства.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.