Міністерство економіки України ініціювало розширення програм заохочення зайнятості для вирішення проблеми безробіття, зокрема серед вразливих верств населення.

Як повідомила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час презентації проекту «Робота без бар’єрів», мета проекту – максимально полегшити доступ до роботи для найвразливіших верств населення, зокрема для осіб з інвалідністю, ветеранів, молоді без досвіду роботи, внутрішніх переселенців. Сьогодні 40% безробітних – це саме такі люди і вони можуть зіткнутися з бар’єрами у доступі до гідної праці. Тому ми розширюємо програми стимулювання зайнятості, щоб допомогти всім, хто хоче працювати і зробити внесок у відбудову й розвиток нашої країни.

Зокрема передбачається, що з 1 квітня за грантовою програмою «Власна справа» ветерани зможуть отримати грант на розвиток бізнесу до 250 тис. грн, другий з подружжя ветерана – грант до 500 тис. грн, консорціум ветеранів – грант до 1 млн грн.

З 1 квітня спільно з Мінцифри заплановано й запуск грантової програми «Старт в ІТ», за якою можна буде отримати грант на навчання у сфері інформаційних технологій.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.