ГО “Смарт освіта” оголошує набір учительок на першу частину безплатної навчальної програми з вдосконалення навичок психологічної самодопомоги.

Зареєструватись можна у цій формі.

“Через активні бойові дії на території України, всі учасники освітнього процесу в Україні могли зазнати психологічних травм різної важкості. Ми зосереджуємо всі зусилля, аби допомогти вчителькам впоратися зі стресом, викликаним через бойові дії, та повернути психо-емоційну стійкість і ресурсність, – пояснюють в організації.

Перший етап навчання розпочнеться 23 травня (відбуватиметься у травні-червні), що включатиме:

  • 1 сесію тренінгу навичок психологічної самодопомоги;
  • 4 сесії в групах індивідуального опрацювання за протоколом EMDR.

Навчання та групи опрацювання особистого досвіду проводитимуть сертифіковані спеціалістки у галузі травмотерапії Тетяна Тимошенко та Ольга Уралова.

За результатами навчання учасниці отримують сертифікат від “Асоціації EMDR в Україні” (12 академічних годин, 0,4 кредита). Сертифікати видаються учасницям, які відвідали 5 сесій (тренінг навичок і групи індивідуального опрацювання), а також пройшли підсумкове опитування.

Більше про програму та навчання ви зможете дізнатися на відкритих вебінарах:

  • 14 травня об 11:00, EMDR в роботі з психотравмою та у повсякденному житті або Що необхідно знати сучасним українським педагогам/-иням

  • 17 травня об 16:30, Зберегти та перемогти! Стресостійкість педагогів/-инь в умовах невизначеності та тривалої війни

Навчання відбуватиметься в межах проєкту “Розвиток психологічної стійкості вчительства та школярів, переселених із постраждалих від війни районів”.

Проєкт здійснюється в межах проєкту “Трамплін до рівності”, який реалізує Громадська організація EdCamp та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Джерело: ГО “Смарт освіта”

You may also like

Comments are closed.