Експертне видання «Фокус» визначило 50 найуспішніших українських брендів, що мають стабільну репутацію та високий показник довіри клієнтів. У числі найкращих лідер фармацевтичного ринку України* – компанія «Фармак».

До рейтингу увійшли як бренди-компанії, так і бренди-товари з різних сегментів: ритейл, фармацевтика, харчова промисловість, телеком, будівництво тощо.

Керівники найбільших креативних агенцій та експерти видання визначали лідерів рейтингу в чотири етапи. Спершу створили лонглист зі 100 найвідоміших брендів, що мають високий показник впізнаваності. Далі оцінювали діяльність і репутацію компаній. Після чого в роботу включалася фокус-група, яка за 10-бальною шкалою вимірювала рівень довіри до брендів. І вже на кінцевому етапі проводили перевірку фінансових показників компаній.

Компанія «Фармак», яка представлена в рейтингу, відома не лише в Україні, а й далеко за її межами: експортує лікарські засоби до країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії. У 2020 році «Фармак» збільшив експортні поставки на 40%, і сьогодні продукція компанія представлена у понад 30 країнах світу.

Продуктовий портфель «Фармак» нараховує приблизно 200 брендів лікарських засобів, які виготовляються на високотехнологічному підприємстві відповідно до жорстких європейських вимог належної виробничої практики – GMP.

«Хороша репутація, як і сильний бренд, – це не мета, а радше результат діяльності нашої компанії. Ми забезпечуємо найвищі стандарти якості своєї продукції і пишаємося тим, що отримуємо визнання споживачів», – зазначив виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

*За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.

You may also like

Leave a reply