Фотовиставка триватиме з 25 вересня по 10 жовтня в галереї фотошколи.

Фотограф Вікторія Сергєєва народилася в Україні, живе і працює в Одесі. Займається арт фотографією більше 6 років. Головним напрямком своєї творчості вважає емоційну і філософську фотографію. «Фантоми» – це серія графічних робіт, надрукованих історичним методом oilprint . Роботи виставлялися в галереях Одеси, Львова, Києва.

  • 2021 «PHANTOMES» – Україна. Одеса. WEartMuseum
  • 2020 «Тонка лінія» – організатор і учасник фотофестивалю
  • 2020 «Гра в мистецтво» – Україна. Одеса.
  • 2019 «CONTENTUS» – Україна. Одеса. Одеський історико-краєзнавчий музей.

Ця фотовиставка збиралася майже чотири роки. Жодну з картин представлених в цьому циклі не можливо повторити. Ці зображення існують в єдиному екземплярі, оскільки жоден відбиток неможливо повторити двічі. Ексклюзивність представленого ряду так само визначена сюжетною лінією кожного зображення – невловиме часом буває дуже фотогенічним.

“Естетика фотографії мене не дуже цікавить. Для мене важливо, щоб в фотографії була емоція, сенс. Просто красива форма – це порожнеча. У 2019 почала працювати з альтернативними техніками фотографії в майстерні Сергія Чеха. Для свого проекту «Фантоми» я обрала масляний друк як основний (oilprint). Саме цей метод дав моїм роботам те звучання, яке було мені необхідно. Роботи для виставки друкувалися майже півтора року. Переробляла, шукала свою форму, свої нюанси. Напевно цей метод друку я вибрала в першу чергу за його «нефотографічність». Це скоріше «емоційна графіка». Зображення виходить унікальним і є можливість авторського втручання, можливість вкласти свої почуття і емоції в лінії, штрих, в текстури… Втілити певний миттєвий стан. Тут і зараз”

Серія сюрреалістичних робіт даної експозиції пропонує глядачеві мінімум два методи прочитання сюжету. Один шлях – слідувати за авторськими назвами робіт, другий – йти шляхом власних роздумів і асоціацій.

You may also like

Leave a reply