Міжнародна IT-компанія LeverX Group на базі свого офісу в Києві запускає безкоштовні офлайн-курси для студентів останніх курсів та випускників IT-спеціальностей, які бажають освоїти перспективні профільні напрямки. Кращі слухачі отримають можливість стати частиною LeverX Group – на них чекають пропозиції з офіційним працевлаштуванням і досвід роботи в проєктах компанії.

Майбутнім слухачам курсів пропонується освоїти один з чотирьох напрямків на вибір:

 • SAP ABAP-розробка;
 • Backend-розробка на Node.js;
 • Frontend-розробка на базі фреймворку SAPUI5;
 • Програмування на Java.

Прийом заявок вже стартував, а з 27 числа розпочалися співбесіди для всіх бажаючих пройти курси. Заповнити форму можна тут.

Програма розрахована на людей, які вже мають мінімально необхідну технічну базу: однією з умов зарахування на курс стане виконання тестового завдання та онлайн-інтерв’ю з командою LeverX Group.

Перший курс – розробка мовою ABAP

Курс присвячений вивченню високорівневої мови програмування, створеної компанією SAP. Саме мовою ABAP написані найважливіші продукти SAP і саме ABAP використовується сьогодні для побудови розширення систем управління бізнес-процесами найбільших світових компаній.

Від слухачів потрібне розуміння базових алгоритмів і знання основ програмування (функціонального і ООП), розуміння принципів роботи баз даних і вміння будувати з використанням мови SQ. За підсумками курсу випускники:

 • отримають відмінне розуміння основ роботи систем SAP в простих і складних ландшафтах,
 • навчаться розробляти різні додатки на мові Аварія – від класичних функціональних модулів і звітів до браузерних Web-додатків.

Backend-розробка на Node.js

Для охочих освоїти Backend-розробку на Node.js неодмінною умовою стане знання JavaScript і основ алгоритмізації, а також наявність базових навичок програмування будь-якою мовою. Додатковою перевагою буде знання Express, TypeScript або іншого стека технологій і наявність власного Git-сховища з кодом. В ході занять слухачі:

 • освоять створення і тестування додатків з використанням Node.js і TypeScript,
 • навчаться працювати з базами даних і застосовувати різні методології проєктування.

Кращих студентів чекає запрошення на позицію Junior Node.js Developer на реальному проєкті разом з командою LeverX Group.

Курс Frontend-розробки на базі фреймворку SAPUI5

На курс запрошуються IT-спеціалісти з профільною освітою та знанням HTML / СSS / JS. Слухачам належить навчитися:

 • розробляти односторінкові додатки на основі архітектури MVC,
 • використовувати різні шаблони проєктування,
 • створювати лаконічний і зрозумілий іншим розробникам код, а також власні додатки на базі SAPUI5 – фреймворку, який є ключовим трендом на ринку розробки ERP-рішень.

Курс з програмування на Java

На курсі слухачі вивчатимуть Java Core, Spring Framework, CI / CD і патерни проєктування, щоб в результаті навчитися створювати власні додатки. Перший проєкт вони мають підготувати вже в ході навчання. Для зарахування на курс необхідно володіти знаннями про алгоритми та структури даних, основами ООП мережевих технологій і теорії реляційних баз даних.

Вимогою до всіх претендентів є володіння англійською мовою на рівні Intermediate і вище.

Перше заняття відбудеться вже 11 жовтня. Програма розрахована на 1,5 місяці та включає 10 тригодинних занять. Обов’язковою частиною навчання стане виконання домашніх завдань для оцінки якості отриманих знань. Саме так будуть визначені кращі студенти, які, крім офіційного сертифіката про проходження курсу, зможуть претендувати на одне з вакантних місць у команді LeverX Group.

Про LeverX Group:

LeverX Group – міжнародна IT-компанія, що об’єднала дві команди: LeverX і Emerline. Сьогодні тут працюють понад 1000 осіб. Офіси компанії розташовані в США, Австрії, Польщі, Україні, Латвії, Узбекистані, Білорусі та інших країнах.

LeverX вже більш ніж 17 років є партнером німецької компанії SAP, розробляє і впроваджує SAP-рішення для таких великих компаній, як KIA Motors, BMW, Home Credit Bank, PepsiCo та інших.

Emerline займається розробкою Web- і Mobile-рішень як для стартапів, так і для великого бізнесу із Західної Європи та США. Крім того, в портфелі компанії є власні продукти: антистрес-розмальовка, додаток для дресирування собак і сканер документів.

You may also like

Leave a reply