Тетяна-Валуйська-351x185Незважаючи на те, що Угода про асоціацію з ЄС була підписана ще рік тому, довіри міжнародних інвесторів, як і країн Європейського Союзу, до нашої держави немає.

Про це заявила голова Руху підприємців «Я для моєї громади» Тетяна Валуйська у коментарі «МСБ UA».

МАТЕРІАЛ З ТРАВНЕВОГО НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ”

«Це питання досить неоднозначне. Одна справа – це підписана угода, а зовсім інша – чи готові до її укладення люди. Наскільки я розумію, довіри між іноземними інвесторами, між Україною та кранами ЄС так і немає, як і немає методики, схеми співпраці у цьому полі», – зазначила експерт.

За її словами, з іншого боку, підписана угода все ж була першим кроком, вектором, який тепер у найближчі роки буде визначати напрямок взаємовідносин між Україною і країнами ЄС.

«Чим більше розумних, цілеспрямованих людей буде приєднуватися до цієї ідеї, тим більше ми отримаємо цікавих, і не просто цікавих, а й спрямованих на позитивні зміни рішень», – впевнена експерт.

На її думку, зважаючи на сьогоднішню ситуацію в країні, робити якісь красномовні висновки з цього приводу, а тим більше, оцінювати результати підписання Угоди про асоціацію поки передчасно.

«Довіри до органів влади немає. Вони ніби й хочуть надати гроші, але на цьому їхня ініціатива поки закінчується. Потрібно налагоджувати діалог між владою і представниками підприємництва – тоді будуть зрушення», – запевнила вона.

Т. Валуйська говорить про необхідність існування поєднуючої сили, якої, за її словами, на даний момент немає.

«Для початку потрібно вирішити нашій країні, кому інвестори можуть довіряти, а для цього треба об’єднати сили бізнесу і органів влади, і справа піде набагато легше», – додала експерт.

Вікторія Жмайло

Довідка «МСБ UA»:

Тетяна Валуйська – голова Руху підприємців «Я для моєї громади», директор консалтингового «VS consulting group».​

Джерело: http://msb.enarod.org

You may also like

Leave a reply