У документ-сервісі «ГОТОВО!» вже зареєстрували дві об’єднані територіальні громади Київської області – Калитянську та Пісківську.

«У рамках процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад, документ-сервіс «ГОТОВО!» почав здійснювати реєстрацію громад, аби вони могли якнайскоріше отримати весь спектр своїх повноважень і здійснювати всі необхідні дії для свого розвитку як окрема територіальна одиниця. Раніше територіальні громади не реєструвалися як органи місцевого самоврядування. Ми стали першими, хто може це здійснювати», – зазначає керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» Анна Кузнєцова.

До Пісківської територіальної громади, яка днями отримала реєстрацію, увійшли три села Київської області – Піски, Мигалки та Раска. «Новий статус розкрив нам нові можливості для розвитку, тепер ми зможемо сформувати свій бюджет на наступний рік та направити ці кошти на необхідні для громади заходи – ремонт доріг, реконструкцію та будівництво важливих соціальних об’єктів тощо», – коментує голова Пісківської територіальної громади Анатолій Рудніченко.

Для оформлення об’єднання необхідно подати:

-реєстраційну заяву про створення юридичної особи;

-рішення про створення об’єднаної територіальної громади;

-статут громади.

Процес подачі документів для реєстрації об’єднання у документ-сервісі «ГОТОВО!» займає до 10 хвилин. Повна процедура реєстрації територіальної громади у документ-сервісі «ГОТОВО!» здійснюється протягом 24 годин.

Довідка: Документ-сервіс «ГОТОВО!» – це сучасна установа, яка надає близько 200 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами, серед яких швидкість, простота та зручність. Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей. З повагою до людей!

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Leave a reply