Сучасна будівля документ-сервісу «ГОТОВО!» номінована до нагородження у категорії «проект суспільного користування року» міжнародної премії EEA Real Estate Forum & Project Awards.

Номінація,у якій представлений документ-сервіс «ГОТОВО!», включає в себе проекти, які засновані місцевими та державними органами. Центр потрапив у номінацію «проект суспільного користування року» як комунальне підприємство Київської обласної ради, яке забезпечує громадян України швидким та якісним сервісом у сфері надання державних послуг.

 «Дуже раді, що нам випала така нагода та документ-сервіс «ГОТОВО!» потрапив у список головних номінантів на премію EEA Real Estate Forum & Project Awards. Будівля «ГОТОВО!» побудована в сучасному стилі лофт. Головними принципами архітектурної концепції «ГОТОВО!» є простота, прозорість та відкритість. Центр був побудований всього за 4 місяці, і сьогодні він працює та приймає відвідувачів, надає державні послуги громадянам у комфортній та затишній обстановці», – прокоментувала керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» Анна Кузнєцова.

EEA Real Estate Forum & Project Awards – це подія міжнародного масштабу, яка здійснює відбір найкращих архітектурних проектів, втілених в життя, у Східній Європі та Азії.  Подія щорічно організовується Українським клубом нерухомості URE Club та EuropaProperty.com – провідним видавництвом Східної та Південно-Східної Європи у сфері нерухомості.

Нагородження відбудеться 24 листопада у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

You may also like

Новини компаній

Українські підприємці можуть підключити ПРРО “Каса” ПриватБанку через смартфон та додаток “Термінал” без додаткових комісій

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без ...

Leave a reply