Сучасна будівля документ-сервісу «ГОТОВО!» номінована до нагородження у категорії «проект суспільного користування року» міжнародної премії EEA Real Estate Forum & Project Awards.

Номінація,у якій представлений документ-сервіс «ГОТОВО!», включає в себе проекти, які засновані місцевими та державними органами. Центр потрапив у номінацію «проект суспільного користування року» як комунальне підприємство Київської обласної ради, яке забезпечує громадян України швидким та якісним сервісом у сфері надання державних послуг.

 «Дуже раді, що нам випала така нагода та документ-сервіс «ГОТОВО!» потрапив у список головних номінантів на премію EEA Real Estate Forum & Project Awards. Будівля «ГОТОВО!» побудована в сучасному стилі лофт. Головними принципами архітектурної концепції «ГОТОВО!» є простота, прозорість та відкритість. Центр був побудований всього за 4 місяці, і сьогодні він працює та приймає відвідувачів, надає державні послуги громадянам у комфортній та затишній обстановці», – прокоментувала керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» Анна Кузнєцова.

EEA Real Estate Forum & Project Awards – це подія міжнародного масштабу, яка здійснює відбір найкращих архітектурних проектів, втілених в життя, у Східній Європі та Азії.  Подія щорічно організовується Українським клубом нерухомості URE Club та EuropaProperty.com – провідним видавництвом Східної та Південно-Східної Європи у сфері нерухомості.

Нагородження відбудеться 24 листопада у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

You may also like

Leave a reply