У суботу, 26 листопада,о 19:00 у приміщені Arena Entertainment відбудеться благодійний концерт, організований ДП «СЕТАМ», за участю українських зірок шоу-бізнесу та відомих політиків.

Усі зібрані кошти підуть на допомогу дітям – підопічним «Спеціалізованого обласного будинку дитини м. Боярка». Зараз там виховується 109 дітей – від новонароджених до семирічних. У своїй більшості – це діти з особливими потребами, які вже відчули у своєму житті батьківську байдужість. Однак ми, дорослі, можемо допомогти їм повірити, що у світі багато добрих людей.

Наразі дітям потрібен теплий одяг та речі першої необхідності. Крім того, саме приміщення закладу потребує ремонту.

ДП «СЕТАМ» запрошує ЗМІ приєднатися до заходу.

Попередня реєстрація обов’язкова до 18:00, 25 листопада 2016 року. Додаткова інформація – за номером – 050 407 71 71, Катерина.

Дата благодійного заходу: 26 листопада 2016 року (субота);

Початок: 19:00;

Місце проведення: Arena Entertainment, м. Київ, вул. Басейна, 2а, 4 поверх.

 


Довідка

СЕТАМ (cистема електронних торгів арештованим майном) – це прозорий, простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт системи СЕТАМ: https://setam.net.ua

Веб-сайт ДП “СЕТАМ”: https://setam.gov.ua

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply