13 листопада до Києва завітає всесвітньо відомий режисер, Роланд Еммеріх. Американець німецького походження, Роланд почав свй шлях у кіноіндустрії о 1984 році, коли дебютуваа зі своєю першою стрічкою «Принцип Ноєвого ковчега» на конкурсному показі фільмів Берлінського фестивалю. Сьогодні у фільмографії режисера такі відомі стрічки як «День Незалежності», «Післязавтра», «Годзила» ті анші. Роланд Еммеріх – один з небагатьох режисерів, чиї стрічки сукупно зібрали в прокаті понад 4 мільярда доларів.

Разом зі своїм партнером, Марко Вебером, Роланд також заснував та очолив голівудську компанію Vrenetic, що розробляє інструменти віртуальної реальності для поширення віртуального контенту в режимі реального часу. В Києві компанія щойно створила дочірню структуру.

Партнером Vrenetic у створенні їх продуктів є шведско-українська компанія Sigma Software, що впродовж 15 років надає послуги ІТ консалтингу та сьогодні налічує близько 800 спеціалістів. Компанії працюють над рішенням, що дозволить користувачам створювати та поширювати віртуальний контент у середовищі, схожому на існуючі соціальні мережі. Київській центр Vrenetic розташувався в приміщеннях офісу Sigma Software.

В рамках візиту Роланд Еммеріх відвідає київський центр розробки, а також зустрінеться з українськими політичними та культурними діячами.

Vrenetic

VRenetic розробляє інструменти для потокової передачі віртуальної реальності в режимі реального часу, що дозволяє користувачам створювати віртуальнй контент та продивлятися його через інтерактивну та занурюючу віртуальну реальність. Місія компанії полягає в популяризації AR/VR технологій для пересічного користувача.

Sigma Software

Sigma Software надає високоякісні послуги в сфері ІТ. Протягом 15 років компанія розробляє рішення для клієнтів в таких галузях як автомобілебудування, авіація, телекомунікації, банківська справа та нерухомість, реклама та ігрова індустрія. Sigma Software входить до 100 кращих аутсорсингових компаній світу за версією Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсингу (IAOP). З 2006 року входить до складу однієї з найбільших шведських ІТ корпорацій – Sigma Group, що об’єднує 3500 професіоналів по всьому світу, 800 з них – в Україні.
Офіси компанії відкриті в Харкові, Києві, Одесі, Львові, Варшаві, Нью-Йорку і Сан-Хосе.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Leave a reply