Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру розпочинає дослідну експлуатацію геопорталу Державного картографо-геодезичного фонду України – https://kartfond.land.gov.ua.

Функціонування геопорталу Держкартфонду дозволить забезпечити органи виконавчої влади, відомчі картографо-геодезичні фонди, органи місцевого самоврядування валідованими та стандартизованими топографо-геодезичними та картографічними даними.

Ознайомитися з технічним фунціоналом системи можна за посиланням geoportal.pptx (live.com).

Держгеокадастр запрошує професійну спільноту, представників громадськості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також усіх бажаючих прийняти участь у тестуванні роботи геопорталу.

Пропозиції щодо функціонування та подальшого удосконалення роботи геопорталу Державного картографо-геодезичного фонду України просимо надсилати на електронну адресу [email protected].

Довідково

Відповідно до положень Закону України від 19 жовтня 2022 р. № 2698–IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» ведення Державного картографо-геодезичного фонду України передбачено здійснювати шляхом створення та підтримання функціонування геоінформаційної системи та відповідних геоінформаційних сервісів, які забезпечують приймання, облік, зберігання, аналіз і оброблення матеріалів та даних, що надходять на зберігання, в електронному вигляді

You may also like

Comments are closed.