За підсумками традиційного дня розпродажів «Чорної п’ятниці» 26 листопада 2021 року українці оплатили через мережу торгових терміналів ПриватБанку покупок на рекордну сумму 1,94 млрд грн.

Загалом на тиждень розпродажів  українці через cashless мережу ПриватБанку зробили 44,9 млн покупок на 10,8 млрд грн. Обсяг оплачених картками покупок «Чорної п’ятниці» у 2021 році став найбільшим за останні роки, перевищивши середньодобовий показник у 10 разів та результати 2020 року на 36%.

Рекордною цьогорічна “Чорна пʼятниця” стала і за кількістю купівель у розстрочку – 26 листопада за допомогою «Оплати частинами» українці купили товарів на 148 млн грн, а за за весь тиждень включаючи “кіберпонеділок”, у розстрочку оформлено 84 тисячі покупок на 807 млн грн. Це перевищує минулорічні показники на 43%.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply