Чи можна буде купити вітчизняне авто без ПДВ?

Чи можна буде купити вітчизняне авто без ПДВ?

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність з надання послуг таксі» від 27 червня 2019 № 10404.

Запропоновано зміни до п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України, якими до підприємців І групи спрощеної системи оподаткування буде віднесено ФОП, які надають послуги таксі або послуги з перевезення на замовлення.

Новим п. 70 підрозділу 2 Перехідних положень встановлюється, що до 31 грудня 2022 р. будуть звільнені від ПДВ операції з постачання авто вітчизняного виробництва, за умови, що покупець надасть підтвердження (копія витягу з ЄДРПОУ), що основною діяльністю суб’єкта господарювання є надання послуг таксі або послуг з перевезення на замовлення.

Також покупець повинен буде надати копію чинного дозвільного документу на здійснення діяльності з надання послуг таксі, що буде виданий за 6 календарних місяців до дати постачання легкового автомобіля, та довідку про відсутність податкової заборгованості.

Джерело: LexInform

Оставить комментарий