Українці,  які через війну були змушені залишити свої домівки та шукати прихистку у безпечних регіонах країни, вже отримали через ПриватБанк та Western Union понад 600 тисяч переказів з грошовою допомогою від Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme, WFP). Загальна сума отриманих виплат складає близько 85 млн доларів США, а переважна більшість – 95% переказів – було отримано онлайн на картку ПриватБанку у Приват24.

Нагадаємо, у травні Всесвітня продовольча програма ООН (World Food Programme, WFP) розпочала виплату грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні через Western Union. Сума допомоги дорівнює 2 220 грн на особу та до 6 660 грн на родину.

Отримати переказ Western Union від WFP ООН за кодом Western Union можна через Приват24 (мобільний і веб), у банкоматах, терміналах самообслуговування, у відділеннях банку або зарахувати на картку по телефону клієнтської підтримки 3700 чи у Чат-онлайн.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.