14 грудня 2021 року відбулося оголошення переможців всеукраїнської рейтинг-акції «Кращий Автосервіс України 2021». У номінації «Краща мережа СТО» перемогу здобула мережа Бош Авто Сервіс, яка цьогоріч святкує свій 100-літній ювілей.

  • Результати рейтинг-акції «Автоексперт. Кращий автосервіс України»;
  • Три СТО мережі Бош Авто Сервіс визнано найкращими в окремих номінаціях;
  • Мережа Бош Сервіс продовжує розширюватися і наразі об’єднує 102 станції.

За результатами щорічної всеукраїнської рейтинг-акції «Автоексперт. Кращий Автосервіс України 2021» мережа незалежних СТО Бош Авто Сервіс здобула перемогу в номінації «Краща мережа СТО». До списку переможців у окремих категоріях також увійшли три автомайстерні мережі:

  • Бош Авто Сервіс «112 Україна» – у номінації Кращий сервіс з ремонту електромобілів;
  • Мак-Авто Bosch Car Service (Чернівці) – як Краща неофіційна спеціалізована СТО по марці та «Прорив року»;
  • Bosch Car Service Tandem (Чернівці) увійшов до списку фіналістів у категорії Краща універсальна СТО (на 5 і більше постів).

У 2021 році мережа Бош Авто Сервіс відзначила 100-річчя, і переможна нагорода від автовласників та експертів стала найкращим подарунком на ювілей. Експертиза, накопичена протягом століття, та партнерство з новатором автомобільної індустрії Bosch дозволяють мережі Бош Авто Сервіс не тільки йти в ногу з часом, але й очолювати технологічні зміни в галузі автомобільного сервісу. Статус партнера мережі Бош Авто Сервіс гарантує автомобілістам наявність на сервісній станції повного спектра необхідного для діагностики, ремонту та обслуговування автомобілів обладнання, високу кваліфікацію персоналу, рівень підготовки якого підтверджується тестуванням і сертифікацією в Навчальному центрі Bosch.

Олександр Лизун, концепт менеджер мережі Бош Авто Сервіс Україна, Молдова:

«Я дуже радий за всіх наших партнерів, адже наша перемога – це насамперед їхня заслуга, результат щоденної сумлінної роботи, майстерності та професіоналізму, небайдужості та прагнення дотримуватися найвищих стандартів обслуговування. Приємно, що мережа Бош Авто Сервіс Україна продовжує рости – цього року до нас долучилося три партнерські СТО, і в планах авторизація ще чотирьох сервісів. Ми вдячні партнерам за довіру та співпрацю, а автовласникам за лояльність і визнання. Всім бажаю успіху та рухаймося далі!»

«Ми вдячні автовласникам і експертам за таку високу оцінку нашої роботи. Ми горді бути частиною найбільшої та найкращої мережі СТО в Україні. Імідж і всебічна підтримка такого сильного та надійного партнера як компанія Bosch, дозволяє нам почуватися впевнено та рухатися вперед», – коментує Богдан Маковей, власник СТО Мак-Авто Bosch Car Service.

Станом на грудень 2021 року мережа Бош Авто Сервіс Україна об’єднує 102 станції технічного обслуговування. До кінця поточного року планується авторизація ще чотирьох сервісів. Це означає, що ще більше автовласників матимуть доступ до якісного обслуговування своїх авто за стандартами Bosch.

Рейтинг-акція «Автоексперт. Кращий автосервіс України» проводиться щорічно для визначення найкращих автомайстерень у понад 20 номінаціях у різних регіонах країни. Спочатку визначаються фіналісти шляхом голосування автовласників. Далі експертна комісія обирає одну компанію в кожній з номінацій в рамках одного регіону. Додатково обираються абсолютні переможці в Україні. Вибір експертами абсолютних переможців передбачає відвідування кожної з компаній-фіналістів, які були відібрані на другому етапі, та оцінку за спеціальними критеріями.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівнииків (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії в 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами і рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних і надихаючих продуктів та послуг. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх та регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення. 

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: : www.bosch.ua, www.bosch.com

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply