Bosch Mini: світовий бестселер тепер в Україні. Зустрічайте функціональні іграшки від Bosch.

Bosch Mini: світовий бестселер тепер в Україні. Зустрічайте функціональні іграшки від Bosch.

Діти хочуть бути схожими на батьків, іноді навіть у дрібницях. Згадайте, як ви у дитинстві із захопленням спостерігали, коли дорослі поралися у хатніх справах, готували їжу, ремонтували та лаштували побут. Можливо, саме такий зачарований погляд ви помічали і в очах своїх дітей, онуків, племінників або похресників? Відтепер Bosch — ще й чудові подарунки для малечі!

На український ринок виходить Bosch Mini — дитяча модель справжніх інструментів і приладів.  Ваші діти можуть уявити себе справжніми господарями — дорослими та самостійними, які дбають про порядок у власному домі та доглядають за своєю технікою та приладдями. Тепер у їхньому розпорядженні іграшкові пилососи, чайники, кухонний куточок, електроінструменти та навіть мобільне СТО! Граючись, дитина може визначити, до чого має більшу схильність та чим їй подобається займатися. Крім того, іграшки є розвиваючими, вони сприяють розвитку уяви та допомагають дитині розвивати  дрібну моторику рук. Усі іграшки виготовлені з високоякісного пластику, відповідають Технічному регламенту безпечності дитячих іграшок та пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу, тому нешкідливі для здоров’я та є безпечними для використання дітьми від 3-ох років. Німецький виробник задекларував також відповідність іграшок технічним стандартам та директивам Європейського союзу.

“Функціональні іграшки від Bosch — мрія багатьох дітей. В еру діджиталізації, коли діти не відходять від планшетів та смартфонів, дуже складно запропонувати їм те, що б зацікавило їх більше. Bosch Mini — ось це рішення” — коментує генеральний директор компанії «Роберт Бош Лтд» Віталій Бульда. «Іграшки дозволять малюкам бути, «як мама чи тато»: готувати їжу на своїй дитячий кухні чи закручувати гайки за допомогою іграшкового шурупокрута. Крім того, вся продукція Bosch Mini є повністю безпечною для дітей та розвиває моторику»говорить пан Бульда.

Придбати продукцію можна вже сьогодні в офіційному Інтернет-магазині.

Bosch в Україні

Група компаній Bosch представлена на українському ринку з 1993 року і є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, електроінструментів, систем безпеки, термотехніки, а також промислової і побутової техніки. Обіг Bosch у 2018 фінансовому році досяг 90 млн євро, збільшившись у порівнянні з 2017 фінансовим роком на 19%. Чисельність персоналу компанії складає 406 чоловік (за даними на 31 грудня 2018 р.). У Львівській області розташований завод із відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування та ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито перший навчальний центр Bosch. У 2012-2013 рр. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені навчальні центри «Академії Bosch».

Bosch в світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 410 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня 

2018 р.) У 2018 році обіг компанії склав 78,5млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться по чотирьом бізнес-напрямкам: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. Bosch, лідер в області Інтернету речей, пропонує інноваційні рішення для розумного будинку, розумного міста, автомобілів з Інтернет-підключенням і промисловості 4.0. Компанія використовує свій досвід і знання в сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень. Стратегічною метою Групи компаній Bosch є створення інноваційних продуктів і послуг в сфері Інтернету речей для поліпшення рівня життя у всьому світі. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей і надихаючих рішень, розроблених для життя. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 460 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування, інженерами, виробничими майданчиками, а також розгалужену мережу продажів компанія Bosch представлена майже в кожній країні світу. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 68 700 Співробітників приблизно в 130 містах по всьому світу.

Оставить комментарий