Vodafone Україна доповнив цільове призначення благодійної програми “Добра справа в подарунок”

Відтепер кожен абонент Vodafone може направити накопичені під час користування мобільним зв’язком бонуси на допомогу дітям із вадами серця та допомогу українцям, постраждалим від бойових дій. Зробити це можна у застосунку My Vodafone.

Ідея благодійного проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, а також за рахунок бонусів, які клієнти обмінюють на благодійність за програмою лояльності Vodafone Bonus, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової операції по усуненню вродженої вади серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

В результаті благодійної програми Vodafone «Добра справа в подарунок» за 11 років існування проекту було врятовано 227 дитячих сердець.

З лютого 2022 року клієнти Vodafone мали змогу обміняти бонуси, які отримують за користування мобільним зв’язком, на допомогу українцям, постраждалим від бойових дій. Завдяки переказаним бонусам, Vodafone перерахував до благодійного фонду «Повернись живим» понад 3,2 мільйони гривень.

«З першого дня повномасштабного вторгнення Vodafone допомагає країні та українцям. Прямі інвестиції у благодійні та соціальні ініціативи перевищили 141 мільйон гривень, а безкоштовних послуг надано на більш, ніж 1,19 млрд грн. Також ми даємо й своїм абонентам можливість допомагати країні – минулого року всі бонуси, які українці жертвувати на благодійність, спрямовуались фонду «Повернись живим». Цього року ми даємо українцям можливість обрати мету пожертви самостійно – на допомогу українцям, постраждалим від бойових дій, або на термінові операції дітям із вродженими вадами серця. Адже вади серця у дітей залишаються однією з найбільш поширених проблем – щороку в Україні народжується понад 5 тисяч дітей з таким діагнозом», – зазначила Вікторія Рубан, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 20 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 31 березня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 155 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2022 роках досягли 36 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.