• Обсяг загальної допомоги збільшився на 19% і складає 110 млн грн
 • За підтримки компанії обладнано пункт незламності в Харкові
 • Освітній напрям: нові угоди з освітніми партнерами, профорієнтаційні заходи та робота зі студентами

Компанія EPAM Україна продовжує допомагати країні подолати повномасштабну російську агресію, яка триває вже понад 400 днів. Як і раніше, програма підтримки EPAM Response працює за трьома напрямками: допомога людям, державі та освітній сфері. Кожні 100 днів компанія звітує про цю діяльність перед партнерами та громадськістю.

Допомога людям:

 • Гуманітарну допомогу від компанії отримали більше 11 тисяч українців.
 • 12 додаткових евакуаційних авто разом з фондом «Загартовані серця» компанія передала захисникам. Загалом з 2022 року компанія профінансувала закупівлю 42 евакуаційні автівки та 11 карет швидкої допомоги.
 • Підтримано програми довготривалої нейрореабілітації для 16 поранених захисників разом з фондом «КРАН».
 • В лютому для жителів Харкова компанія відкрила пункт незламності. Він облаштований генераторами, конвекторами, пледами тощо.
 • Діти з 60 родин, які втратили батьків під час війни, були забезпечені засобами опалення в зимовий період.

Допомога державі:

 • За останні 100 днів додатково спрямовано 300 одиниць меблів та 700 одиниць техніки на потреби державних органів, зокрема лікарням, навчальним закладам тощо. Загалом ці цифри складають – 2800 та 1850 одиниць відповідно.

 Освітня допомога:

 • Ще 3 українські університети змогли убезпечити дані критичної інфраструктури завдяки перенесенню у хмарне середовище. Загалом 25 навчальних закладів отримали таку допомогу від EPAM та AWS. Компанії продовжують виконувати фінансові зобов’язання щодо збереження цих даних.
 • Завдяки партнерству з AWS в українців є можливість опанувати хмарні технології в програмі IT Skills 4U незалежно від попереднього досвіду та пройти безкоштовну сертифікацію.
 • За технічної підтримки компанії в Україні відкрито два модельні укриття в рамках програми «Безпечна школа» ініційованої Фондом Східна Європа.

Триває діяльність волонтерської спільноти EPAM, зокрема ІТ-волонтерів. В березні в компанії пройшов Gov.Tech хакатон, учасники якого допомагали знайти ІТ-рішення на конкретні запити від органів влади, зокрема Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури, Міністерства закордонних справ тощо. Освітні волонтери продовжують знайомити українських дітей з основами програмування в рамках програми eKids. Учасники донорської спільноти регулярно беруть участь в донаціях, загалом 270 л крові передано для порятунку життів.

Більш детальну інформацію можна подивитися за посиланням.

Про ЕРАМ Systems: З 1993 EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) використовує прогресивний досвід розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним світовим постачальником послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консалтинговим та проєктним можливостям та унікальній «інженерній ДНК», глобальні гібридні команди EPAM допомагають зробити майбутнє реальністю для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізують досвід і покращують життя. У 2021 році EPAM було додано до S&P 500 і включено до списку компаній Forbes Global 2000.

 Глобальні мультидисциплінарні команди EPAM, які було обрано журналом Newsweek як «Найулюбленіше робоче місце» у 2021 та 2022 роках, обслуговують клієнтів у понад 50 країнах на шести континентах. Будучи визнаним лідером, EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері ІТ-послуг у рейтингу Fortune 1000. Чотири рази вона посіла місце як найкраща IT-компанія у списку компаній, які швидко зростають, за версією Fortune 100. EPAM уже три роки поспіль входить до списку 25 найбільших світових агентських компаній за версією Ad Age, а Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з 20 компаній, які швидко зростають.

 Дізнатися більше інформації можна на сайті www.epam.com, а також в соціальних мережах Twitter та LinkedIn.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.