Інтернет-торгівля стає невід’ємною частиною життя сучасної людини. Купувати онлайн можна як побутову техніку та одяг, так і спеціалізовані товари. Наприклад, автомобільні комплектуючі – деталі, шини, агрегати, тощо. Все більше водіїв відмовляються від покупок у звичайних магазинах на користь онлайн-майданчикам.

Avtopro.ua – це маркетплейс, на якому водії знаходять все, що може знадобитися для ремонту авто. Тут можна не тільки купити запчастини, а й продати їх. У торгівлі беруть участь як підприємці, так і звичайні водії. Щомісяця маркетплейс відвідують близько 3 млн користувачів. За що вони цінують Avtopro.ua?

Економія часу та коштів

Уявімо ситуацію: вам потрібно придбати кілька запчастин для ремонту автомобіля в стислі терміни. Якщо затягнути ремонт, то вийти на дорогу на своєму авто не вдасться. Найпростішим розв’язанням проблеми стане покупка запчастин у спеціалізованих магазинах. Але ось чим вони погані:

  • Асортимент одного магазину сильно обмежений;
  • Доведеться відвідати кілька торгових точок;
  • Не завжди вдається знайти запчастини від конкретних виробників;
  • Ви залежите від компетентності продавців.

Купуючи запчастини на Avtopro.ua, водій може заощадити не тільки час, а й гроші. Єдиний цифровий каталог вже містить десятки тисяч пропозицій від різних продавців. Завдяки зручній системі пошуку потрібні деталі вдається знайти за лічені хвилини. Разом з ними водієві будуть запропоновані аналоги з гарантованим застосуванням. З введенням функції Безпечної угоди покупець може не думати про збереження своїх коштів і товару, оскільки безпека таких угод гарантується маркетплейсом.

Більше покупців – більше продажів

Аудиторія маркетплейса представлена ​​добре підготовленими покупцями, які готові придбати запчастини за вигідною ціною. Чому б не скористатися можливостями інтернет-торгівлі та не почати продавати вже сьогодні?

Avtopro.ua пропонує:

  • Швидкий та легкий старт продажів;
  • Різні можливості для торгівлі: опт, роздріб та розбірки;
  • Відсутність обмежень на кількість виставлених товарів;
  • Різні тарифні плани.

Безпечна угода також вигідна для продавців. Передоплата компенсує витрати, що виникають у випадку, коли покупець не забирає товар на пошті. Аудиторія більше довіряє продавцям, що підключили цю опцію, а нові клієнти частіше стають постійними. Гроші зберігаються в $ і виводяться через LiqPay – це швидко, зручно та дозволяє продавцю не залежати від нестабільного курсу нацвалюти.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply