Google Україна проведе безкоштовний хакатон для жінок-підприємців. Digital Академія Google анонсувала перший хакатон, в рамках якого жінки зможуть не тільки теоретично поглибити знання про створення бізнесу, але і практично створити прототип справжнього бізнес-плану.

Протягом шести годин учасниці зможуть попрацювати в командах над ідеями, а також отримати консультації від провідних фахівців – менторів програми: Даші Зарівної (колишній головний редактор L’Officiel Online, засновниця Roobashka Production), Інни Перепелиці (Керуючий партнер Syndicate Original), Олександри Говорухи (менеджер з комунікацій Ciklum), Надії Перевізник (співзасновниця PR Bar & Kitchen), Надії Табанюк і Валерії Жук (засновники Quadrate 28) та ін.

Дата проведення Хакатона – 22 квітня 2017 року. Кількість учасників – 80. Участь безкоштовна. Компанія також закликає поділитись своїми ідеями для запуску бізнесу, 10 з яких будуть відібрані для обговорення на Хакатони.

РЕЄСТРАЦІЯ

Дедлайн подачі анкети – 5 квітня 2017 року.

Джерело: http://platforma-msb.org/17283/

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Leave a reply