Apple випередила Samsung і Huawei і вперше з 2016 року стала найбільшим у світі продавцем смартфонів.

За даними дослідницької компанії Gartner, у четвертому кварталі 2020 року завдяки випуску iPhone 12 і iPhone 12 mini з підтримкою 5G Apple продала майже 80 млн смартфонів, випередивши Samsung.

У Gartner відзначили, що такий результат був досягнутий в умовах загального спаду продажів смартфонів на тлі пандемії коронавируса і перебоїв у глобальних ланцюгах поставок.

Так, за підсумками минулого року світові продажі смартфонів знизилися на 12%. Samsung зафіксувала спад продажів своїх смартфонів на 15%, а Huawei – на 41% через санкції, введені урядом США.

Провідний аналітик Gartner Аннет Циммерман підкреслила, що зростання продажів смартфонів Apple в останні три місяці 2020 року на 15% продемонстрував, що компанія отримала вигоду від «суперциклу поновлення», запущеного мільйонами споживачів, які чекали на новий смартфон із підтримкою 5G.

Вона прогнозує, що компанія також зможе досягти зростання продажів і в першому кварталі 2021 року – на це зокрема вплине відновлення на світовому ринку.

В останні 5 років Samsung випереджала Apple по світових продажах смартфонів. Крім того, за підсумками третього кварталу 2020 року Apple займала четверте місце в рейтингу найбільших продавців смартфонів, поступаючись Xiaomi, Huawei і Samsung.

Джерело: trademaster.ua

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply