Під час зимового курортного сезону, абоненти Vodafone Україна масово вирушили до Карпат, де активно користувалися 4G інтернетом. Закриття більшості європейських гірськолижних напрямків, а також активна розбудова оператором мережі 4G, викликали зростання мобільного трафіку та його швидкості на курортах регіону в 2-5 разів.

Отже, за підсумкам сезону 2020-2021, ТОП-10 курортів за об’ємом трафіку протягом активного туристичного сезону (з 25 грудня 2020 до 28 лютого 2021) та за максимальною швидкістю 4G виглядає так.

Найбільший мобільний трафік 4G:

 1. ГК Буковель, Поляниця, Яремчанська міськрада, Івано-Франківська область
 2. Яремче, Івано-Франківська область
 3. Славське, Стрийський район, Львівська область
 4. Поляна, Мукачівський район, Закарпатська область
 5. Красія, Великоберезнянський район, Закарпатська область
 6. Яблуниця, Яремчанська міська рада, Івано-Франківська область
 7. Драгобрат, Рахівський район, Закарпатська область
 8. Пилипець, Міжгірський район, Закарпатська область
 9. Ворохта, Яремчанська міська рада, Івано-Франківська область
 10. Микуличин, Яремчанська міська рада, Івано-Франківська область

В рейтингу за базовими  станціями очікувано найбільше інтернет трафіку згенерували розташовані в Буковелі. Також серед лідерів  – БС у Поляні, Славському, Красії та Драгобраті.

Максимальні швидкості інтернету 4G на курортах:

 • Буковель – 136,4 Мб/сек
 • Татарів – 126,1 Мб/сек
 • Яремче – 110,9 Мб/сек
 • Яблуниця – 106,7 Мб/сек
 • Микуличин – 106,4 Мб/сек
 • Захар Беркут – 105,2 Мб/сек
 • Ворохта – 99,2 Мб/сек
 • Чинадієве – 98,7 Мб/сек
 • Славське – 81,2 Мб/сек
 • Пилипець – 77,6 Мб/сек

Нагадаємо, що вже два незалежні дослідження міжнародних компаній, опубліковані у 2021 році,  підтвердили лідерство Vodafone в Україні за швидкістю мобільного інтернету.

Також нещодавно 9 гірськолижних курортів та 4 нові області доєднано до мережі туристичних онлайн маршрутів Village Routes від Vodafone. На сайті є детальний опис локацій на маршрутах, контактна інформація, геолокація кожного об’єкта, поради щодо додаткових екскурсій, харчування та проживання. Це допомагає туристу швидко та легко орієнтуватись в нових умовах та приймати рішення, а також ретельно планувати подорож. Vodafone розширює географію туристичних локацій відповідно до розгортання 4G мережі у сільській місцевості.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країнах і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Leave a reply