Cучасний та зрозумілий для юної аудиторії мікрокурс з фінансової грамотності та водночас на підтримку ментального здоров’я створено Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та ПриватБанком.

Формат курсу суттєво відрізняється від вже звичних уроків у записі і враховує спосіб мислення і сприйняття підлітковою аудиторією, їхні вподобання та інтереси. Саме тому було обрано унікальний для освітніх проєктів підхід: короткі Instagram ролики з базовою необхідною інформацією, які доповнено розширеним гайдом. Курс розроблено психологами/-инями та фінансовими експертами/-ками, водночас його обличчями стали популярні серед підлітків інфлюенсери/-ки. Інстаграм блогерки Ellevika та Даша Кубік, а також співак гурту 7Teens Денис Родін  поділилися найважливішим: як грамотно витрачати гроші, захистити рахунок від шахраїв та подбати про свої фінансові кордони, відкрити свій перший депозит та впоратися з тривогою за майбутнє.

Після перегляду роликів учасники зможуть закріпити весь матеріал курсу, прочитавши спеціально розроблений гайд від фахівців з фінансової грамотності ПриватБанк та психологів проєкту «Не дрібниці».

Окрім того, усі власники/-ці картки Junior від ПриватБанку можуть встановити собі нові віртуальні скіни карток. Вони стануть щоденним нагадуванням про те, як берегти свої фінанси та ментальне здоров’я. Переглянути відео та матеріали мікрокурсу можна тут.

Проєкт «Не дрібниці» – це безпечний простір, де підлітки можуть розібратися із переживаннями, які загострила війна. У межах проєкту є можливість безкоштовно та анонімно поспілкуватися з психологами/-инями у форматі переписки та пройти інтерактивні мікрокурси, що вчать дбати про свій стан. «Не дрібниці» фінансуються за підтримки уряду Великої Британії, наданої через Міністерство закордонних справ і міжнародного розвитку, в межах проєкту «EMBRACE: Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству», який реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, у співпраці з МолоДвіжЦентром із мережі ТВОРИ.

You may also like

Comments are closed.