Найбільша в Україні ювелірна мережа “Золотий Вік” анонсує запуск свого нового сервісу міжнародної доставки, що відкриває можливість замовити українські прикраси знаходячись за кордоном або відправити їх своїм близьким незалежно від їх географічного розташування.

“Як найбільша ювелірна мережа в Україні, ми завжди робили все для того, щоб бути поруч з нашими клієнтами. Саме тому магазини “Золотий Вік” розташовані по всіх куточках України – від мегаполісів до маленьких містечок. Сьогодні, коли через війну багато українців вимушено виїхали, ми все частіше почали отримувати запити наших клієнтів щодо можливості придбати прикраси “Золотий Вік” знаходячись за кордоном. Тож, міжнародна доставка є виразом нашої турботи про наших клієнтів та їхньої можливості дарувати собі та своїм близьким прикраси до особливих подій у житті”, – розповідають в ювелірній мережі “Золотий Вік”.

Сервіс міжнародної доставки “Золотий Вік” буде здійснюватись за тарифами міжнародної служби “Укрпошта”, що забезпечує надійність та точність отримання замовлення.

“Ми прагнемо надавати клієнтам найвищий рівень обслуговування на всіх етапах їхнього досвіду з нами – від онлайн замовлення, де наші консультанти допоможуть обрати прикрасу та проконсультують щодо її властивостей та розмірів, до моменту отримання, – додали представники “Золотий Вік”.

Придбати прикраси можна в онлайн-магазині zolotiyvik.ua

Міжнародна доставка – новий напрямок, який ювелірна мережа планує розвивати й надалі. Станом на сьогодні всі прикраси, що можна замовити онлайн для міжнародної доставки мають на картці спеціальну позначку – “зелений літак”.

Міжнародна доставка прикрас від надійних партнерів дарує можливість допомогти українцям з усіх куточків світу створювати незабутні моменти у їхньому житті, будь то заручини, весілля, хрестини, ювілеї або дні народження.

You may also like

Comments are closed.