ГО «Жіночий ветеранський рух» запрошує ветеранок, волонтерок, внутрішньо переміщених жінок, жінок, які виїхали за кордон та/або чекають захисників додому, та усіх українок, які потребують підтримки у цей важкий час, на безкоштовні тренінги з релаксації «М’які навички для жорсткої реальності». Тренінги пройдуть в межах онлайн-групи психологічної підтримки жінок «Тримайся, сістер».

Під час занять поговоримо, чому вихідні й відпустка – не розкіш, а необхідність організму. Навчимося дихальним вправам, а між зустрічами виконаємо практичні й креативні завдання для закріплення отриманих навичок.

Що у програмі?

  • Різниця між розслабленням, відпочинком і відновленням;
  • Планування vs Прогнозування свого майбутнього;
  • Користь мрій з погляду практичної психології;
  • Потреба людини у соло-відпочинку, the power of being alone;
  • Як корисно проводити час з близькими. Релакс із командою;
  • Чому важливо дозволяти собі бездіяльність, або Одна з найкращих форм відновлення роботи мозку.

Коли: Перший тренінг відбудеться 15 вересня о 17:00.

Лекторка: Надя Перевізник – організаційна консультантка і психологиня. Спеціалізується на розвитку софтскілів, зокрема комунікації. Розробила одні з перших курсів «м’яких навичок» в Україні поза межами корпоративного навчання. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну разом з колегами психологами проводить групи підтримки та консультації ментального здоров’я, які відвідали вже близько 1000 людей.

Як долучитися: Необхідно зареєструватися за посиланням

Довідково
ГО «Жіночий ветеранський рух», що об’єднує ветеранок російсько-української війни, діючих військовослужбовиць та волонтерок, створена для збільшення можливостей реалізації жінками себе в суспільстві та діє для адвокації та захисту прав ветеранок та діючих військовослужбовиць, а також впровадження рівних прав і можливостей..

З 24 лютого 2022 року організація посилила гуманітарний напрям діяльності для оперативної гуманітарної допомоги цивільному населенню, а нині проводить серію психологічних зустрічей для жінок та дівчат, щоб поділитися з ними ресурсом за принципом “сильна – сильній”.

Групи психологічної підтримки для жінок та дівчат організовує ГО «Жіночий ветеранський рух» в межах проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні» за підтримки Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та фінансування Уряду Швеції.

You may also like

Суспільство

Навчальний центр SHERIFF Demining відкриває двері для ветеранів та всіх бажаючих стати саперами гуманітарного розмінування з можливістю працевлаштування, що гарантує 100% бронювання

Нещодавно, в рамках Конгресу ветеранських та бізнес-об’єднань, що став потужним каталізатором для співпраці між державою, ...

Comments are closed.