16 липня о 10:00 відбудеться прес-конференція Національної платформи МСБ в прес-центрі “Укрінформ”. Приводом для проведення прес-конференції стали заяви бізнесу Івано-Франківської області про системні зловживання податківців. Чи вистоїть бізнес Прикарпаття у протистоянні з корумпованою податковою машиною? Прес-конференція відбудеться за участі керівництва реального бізнесу, незалежних аудиторів та експертів. Метою прес-конференції є оприлюднення одного із випадків зловживань працівників контролюючих органів задля вимагання хабара, які останнім часом розповсюджені на місцевому рівні.

ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТА АКРЕДИТАЦІЇ

Приводом для проведення прес-конференції стали результати планової перевірки Продовольчої компанії “Екопродукт”, згідно з якими місцеві фіскальні органи вимагають від виробничої компанії сплатити понад 11 млн грн “необґрунтованих платежів” та штрафних санкцій. За словами керівництва компанії, під час перевірки контролери відверто говорили про те, до якого чиновиника в обласній податковій треба підійти, щоб вирішити всі питання і не мати проблем з можливими санкціями.

Тим не менш, керівництво компанії “Екопродукт” наполягло на чесній перевірці. Як наслідок, результати шокували керівництво компанії, котре прийняло рішення звернутися до місцевої громадськості, Національної платформи МСБ, мас-медіа та вийти з проблемою у публічну площину.

“Кому стане краще, коли з мапи області зникне ще одне успішне підприємство? Податкова – це сервісна служба чи могильники для бізнесу? Бо іншому випадку вона не тільки «рубає гілку, на якій сидять», а й робіть ведмежу послугу всім краянам, бо одним розчерком пера може закреслити 16-річну історію успішного підприємства”, – коментує керівник і засновник Продовольчої компанії “Екопродукт” Сергій Поліщук.

Подібні випадки останнім часом не рідкість на Прикарпатті – про це заявляють бізнес, аудитори та громадськість.

Спікери прес-конференції:

  • Сергій Поліщук, Директор Продовольчої компаніі “Екопродукт”
  • Ольга Брегін, Голова громадської Ради при ДФС В Івано-Франківській області
  • Зенові Швець, незалежний аудитор, директор  ТОВ “Аудиторська фірма Альфа аудит ЛТД”
  • Лариса Антощук, директор громадської організації «Палата податкових консультантів»
  • Любомир Чорній, експерт Національної платформи МСБ

Модератор: Анастасія Баклан, координатор комунікацій Національної платформи МСБ

До участі в обговоренні запрошені представники Державної фіскальної служби України, профільних бізнес-асоціацій, громадських рад, аналітичних центрів, підприємці та представники ЗМІ.

Контактна особа: Христина Костевська, +38 063 615 07 40, +38 095 785 55 73, +38 044 33 777 30, [email protected].

Джерело: Національна платформа малого та середнього бізнесу

You may also like

Leave a reply