В рамках програми “Допомога шпиталям та медзакладам України” благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” передав міський лікарні Краматорська сучасну лапароскопічну стійку експертного класу вартістю більше 2 мільйонів гривень. Обладнання дозволяє проводити мініінвазивне лікування захворювань черевної порожнини та органів тазу пацієнтів.

Генеральний директор комунального закладу Олексій Яковленко поділився емоціями: «Ми дуже вдячні команді фундації ПриватБанку та його меценатам за оперативне надання допомоги нашому закладу, який з 2014 року надає екстрену допомогу військовим та цивільному населенню, а на період повномасштабного вторгнення є опорною лікарнею саме з надання допомоги всім пораненим військовим та цивільним пацієнтам з Донецької та прилеглих районів Луганської областей.

Це обладнання забезпечить ранню діагностику захворювань і кровотеч та дозволить проводити лікування мініінвазивно, тобто з мінімальною травматизацією, що в свою чергу зводить до мімімуму інвалідізацію пацієнтів та значно прискорює процес одужання і повернення до повноцінного життя».

Дякуємо кожному меценату за довіру! Завдяки вашим пожертвам в рамках програми «Допомога шпиталям та медзакладам України» вдалося надати допомогу 11 медичним закладам на загальну суму понад 26 мільйонів гривень. Найнеобхідніше та найсучасніше та медичне обладнання вже рятує поранених військових та цивільних українців!

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк відновлює банківські послуги на звільненій Херсонщині: поновлено роботу банкомату у Дарʼївці

ПриватБанк продовжує відновлювати мережу банківських послуг для жителів звільненої території Херсонщини. У селі Дарʼївка Білозерського ...

Comments are closed.