Немає нічого переконливішого за історії, за якими стоїть особистий досвід. Тож запрошуємо всіх, хто цікавиться соціальними інноваціями, на презентацію соціальних стартапів, які пройшли акселерацію в Українській Соціальній Академії.

Вже 12 жовтня 2019 року (субота) 13 команд, що пройшли складний шлях від ідеї до втілення власного соціального стартапу, поділяться досвідом та презентують свої проекти перед журі.

Випускники програми Української Соціальної академії «Акселератор соціального підприємництва» проекту пропонують ідеї, які мають покращити наше життя тут і зараз: стартап, який виготовлятиме робоконструктори, кав’ярня з безглютеновою продукцію, проект, що займатиметься працевлаштуванням дружин АТОвців та ін. Найкращі проекти матимуть шанс отримати грант на реалізацію власної ідеї.

«Мета програми «Акселератор СП» — надати знання, які допоможуть сформувати та протестувати ідеї соціальних підприємств, створити робочий прототип соціального підприємства. ЇЇ випускники пройшли 5 навчальних модулів, написали бізнес-план та отримали консультацію від досвідчених менторів — та розпочали реалізацію свого проекту. «Зараз вони мають продажі, запускають та налагоджують бізнес-процеси, реєструють підприємства і розв’язують соціальні проблеми», розповідає менеджерка програм Валерія Мосієнко. Тож тепер залишається тільки дізнатися, чию ідею журі визнає найкращою.

Чекатимемо на всіх,  хто цікавиться соціальними інноваціями!

Коли: 12 жовтня об 11.30

Де: Peremoga Space, бул.Т. Шевченка 62.

 

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply