З 24-го до 25-го вересня на зеленій та береговій смугах мальовничої затоки Чорторий (Десенка) кияни та гості нашого міста мають змогу стати активними учасниками Фестивалю «Сонячна Толока», що присвячений проводам Літа. Саме тут протягом останніх місяців, завдяки зусиллям і  наполегливій праці небайдужих киян, створювався і, нарешті, відкрився багатоцільовий майданчик для дорослих та дітей – Центр дозвілля, адресований і доступний всім верствам столичного суспільства, який, в результаті палких обговорень серед громадськості, отримав символічну і досить змістовну назву «Територія «Воля до Гідного Життя».

Головними модераторами цих подій стали Громадські Об’єднання  «Україна. Воля. Життя» та «ЕкоГромада», що  в своїй діяльності мають на меті об’єднати небайдужих киян, державні та недержавні, благодійні та громадські, вітчизняні та міжнародні установи задля відродження соціальних програм у сфері спортивного та культурно-освітнього розвитку громадян, виховання відповідального та солідарного ставлення до цільового використання колективних ресурсів: майна, коштів і території, задля запобігання подальшого знищення природного середовища міста Києва від експансії руйнівних забудов.

Програма Фестивалю включатиме:

– виступи творчих дитячих колективів міста Києва та Night Party за участю молодіжних музичних гуртів: «Конкордія», «Флюїди», Umbrella, Глен Моранж, Yasnytsia Band;

– арт-терапію та майстер-класи з художнього етюду та еко-живопису, гончарства, ліплення;

– спортивні змагання з волейболу, міні-футболу, шахів.

Також плануються воєнно-патріотичні тренування та змагання з розбирання та збирання автомату Калашнікова.

Особливою подією Фестивалю має стати створення руками киян, під керівництвом відомого київського художника Геннадія ГУТГАРЦА, унікального і функціонального Сонячного Годинника з побутових відходів, які ми, нажаль, звикли спостерігати у зонах відпочинку наших громадян. Підготовка триватиме п’ять днів. А урочистий запуск Годинника відбудеться 25-го вересня і має стати не тільки символом перемоги над безкультур’ям, а ще й увійти до Книги Рекордів України.

В рамках Фестивалю також передбачена виставка артефактів трипільскої культури.

kartaДата проведення: 24-25 вересня 2016 року.  

Час проведення: 12:00 – 18:00 (основна програма).  24-го вересня – з 19:00 і до …. – виступи молодіжних музичних гуртів та Night Party біля святкового багаття!

Місце проведення: Центр дозвілля

«Територія «Воля до Гідного Життя».

За адресою: вул. Генерала Ватутіна, 2, затока Чорторий (Десенка), навпроти ТРЦ Sky Mall. 

Організатори: ГО «Україна.Воля.Життя», ГО «ЕкоГромада»

За підтримки: ГФ «Лівий Берег», ВГР «Лівий Берег»

Внутрішнього корпусу батальйону «Донбас», ГО «ВМС ФК «Видубицький», ГО «Труханів острів»,

ГО «Національно-патріотичний рух України», ГО «Український легіон», ГО «Асоціація рибалок України», ГО «Громада ЖК «Паркове місто», Центру всебічного розвитку «Артльорн», Гурту «Конкордія». 

ВХІД ВІЛЬНИЙ! ПРИ СОБІ ОБОВЯЗКОВО МАТИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ!

Контактний телефон Оргкомітету: 093 3366460

 

You may also like

Leave a reply