Запуск робочої групи для запобігання зовнішньому втручанню в українські вибори

Запуск робочої групи для запобігання зовнішньому втручанню в українські вибори

Атлантична рада та Фонд Віктора Пінчука запрошують на прес-конференцію, присвячену запуску Робочої групи для запобігання зовнішньому втручанню в українські вибори. Подія відбудеться в середу, 12 грудня 2018 року, з 13:00 до 14:30. Адреса: прес-центр «Інтерфакс-Україна», Київ, вул. Рейтарська, 8/5а.

Серед учасників прес-конференції: посол Джон Гербст, директор, Атлантична рада; Світлана Гриценко, директор Національних програм Фонду Віктора Пінчука; Девід Дж. Крамер, керівник групи, старший науковий співробітник, Атлантична рада; Лаура Галанте, старший стратег та керівник групи з кібер-безпеки, Атлантична рада; Якуб Каленський, керівник групи з дезінформації, старший науковий співробітник, Атлантична рада; Олексій Мельник, керівник групи з військової безпеки, співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки, Центр Разумкова.

Атлантична рада, Фонд Віктора Пінчука та Трансатлантична комісія з чесних виборів створили Робочу групу для запобігання зовнішньому втручанню в українські вибори. Співпрацюючи з іншими українськими установами – StopFake та Центром Разумкова – партнери формують команду швидкого реагування, яка займатиметься моніторингом, оцінкою й викриттям будь-якої підривної діяльності в Україні та пропонуватиме відповідні контрзаходи.

Президентські вибори в березні 2019 року стануть вкрай важливою подією в історії України. Існує ймовірність зовнішнього втручання в вибори, особливо з боку Кремля, який активно поширює дезінформацію в Україні, намагаючись вплинути на політичний процес. Кремль використовував інструменти та засоби власної дезінформаційної стратегії в цілях маніпулювання демократичним процесом у Сполучених Штатах та країнах Західної Європи.

Викриваючи зовнішнє втручання, якщо воно матиме місце напередодні виборів у березні 2019 року, Атлантична рада, Фонд Віктора Пінчука та Трансатлантична комісія з чесних виборів сподіваються надати громадянам України необхідні інструменти для ідентифікації зовнішніх спроб вплинути на їхнє волевиявлення, з’ясування фактів та можливості взяти участь у виборах заради кращого майбутнього України.

Під час заходу відбудеться панельна дискусія, в ході якої буде представлено Робочу групу для запобігання зовнішньому втручанню в українські вибори та окреслено її стратегії та цілі.

Заявки на акредитацію приймаються на сайті Фонду Віктора Пінчука за посиланням https://pinchukfund.org/ua/media/accreditation/18672/

Просимо звернути увагу, що прийом заявок на акредитацію завершується 11 грудня о 18:00. Підтвердження акредитації або інформацію про відхилення заявки ви отримаєте на зазначений вами e-mail.

Сподіваємося, що ви зможете долучитися до цієї актуальної дискусії.

Оставить комментарий