Запуск ініціативи МРІ #DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє

Запуск ініціативи МРІ #DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні запускає ініціативу #DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє, спрямовану на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініцітива включає в себе навчальні онлайн семінари, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.

Щочетверга о 16 год МРІ організовуватиме вебінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд.

«Пріоритети для місцевих депутатів в останні чотири місяці роботи»
24 червня, початок о 13:00 годині

Вебінар корисний для депутатів місцевих рад, їх помічників, а також активній молоді та майбутнім кандидатам. Досвідчені депутати міських рад Віктор Цуканов (Бердянськ) та Наталія Сабліна (Первомайськ) допоможуть правильно розставити пріоритети роботи депутата в останні 4 місяці каденції і збалансувати депутатську діяльність та підготовку до місцевих виборів.

Детальніше про про програму вебінару та тренерів на платформі МРІ для онлайн навчання.

Для участі необхідно заповнити анкету до 12:30 24 червня 2020 року.

25 червня відбудеться наступний вебінар на тему «Як стати депутатом за 300 гривень»

#DefineYourFuture вебінар 2 – «Як стати депутатом за 300 грн»
25 червня, початок о 16:00 годині

Ви зрозумієте, наскільки важливими є гроші у досягненні Ваших політичних цілей, також навчитеся використовувати інші ресурси та сильні сторони своєї особистості для перемоги на виборах. Під час вебінару, Андрій Саук, на практичних кейсах та особистому досвіді розгляне головні передумови та стратегії, які допоможуть Вам перемогти на виборах, стати успішним депутатом та розвивати Вашу громаду.

Детальніше про про програму вебінару та тренера на платформі МРІ для онлайн навчання.

Для участі необхідно заповнити анкету до кінця дня 24 червня 2020 року.

#DefineYourFuture вебінар 1 «Балотуйся до місцевої ради.
Досвід молодих депутатів»

Перший вебінар у рамках ініціативи #ВизначайСвоєМайбутнє відбувся 18 червня, під час якого молоді депутати поділилися історіями про те, як вони стали депутатами у 2015 році, та розказали про свій 5-річний досвід роботи в місцевій раді. Дізнатися більше про поради, які дали Денис Кімінчіджі (Білгород-Дністровський), Катерина Константинова (Запоріжжя) та Кирило Папакиця (Маріуполь) можна на платформі МРІ для онлайн навчання.

Додаткові навчальні ресурси МРІ 

Міжнародний республіканський інститут пропонує навчальні матеріали, які передбачені для тих, хто хоче балотуватися на місцевих виборів, та вже чинних депутатів. Наприклад, у розділі навчальні ресурси Ви можете почитати про депутата та його команду та подивитися відео про права та обов’язки місцевого депутата

Оставить комментарий