8 листопада 2017 року вперше в Україні лідери бізнесу, провідні ІТ-експерти, представники банків та державної влади зберуться разом, аби обговорити перспективи розвитку інноваційних е-сервісів для взаємодії між бізнесом та державою.

На E-Service Conference 2017 учасники поділяться кращими практиками автоматизації бізнес-процесів, презентують успішні кейси та представлять передові ІТ-рішення в е-сервісах, майбутні інновації у сфері е-урядування. Організаторами події виступлять E-COM— провідний провайдер електронного та юридично значимого документообігу у партнерстві з інформаційним агентством MМedia.

Щоб стати учасником конференції, потрібно пройти просту процедуру:

Перший потік «E-services for business and government» буде присвячений питанням розвитку проекту е-урядування, розгляду процесу цифрової трансформації країни та е-сервісам для ефективної взаємодії.

Учасники:

  • Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань е-урядування;
  • Антон Коков, директор департаменту з розвитку сервісів е-документообігу E-COM;
  • Олександр Россол, директор InBase;
  • Віктор Носулько, начальник управління організації документування управлінської інформації НБУ;
  • Юрій Козлов, директор департаменту з питань надання послуг ЕЦП ДП «Національні інформаційні системи»;
  • Роман Проскуровський, заступник начальника управління безпеки інформації ДБ НБУ.

В другому потоці «Banking e-services & E-DOCs» учасники заходу знайдуть відповіді на питання щодо спрощеної процедури E-DOCs між банком та бізнесом, розглянуть roadmap впровадження e-services для B2B-клієнтів.

У цьому потоці Олександру Риженку, Віктору Носульку та Юрію Козлову складуть компанію наступні учасники:

  • Святослав Комаха, СЕО компанії Portmone;
  • Тетяна Плешкунова, віце-президент, директор по роботі з підприємствами торгівлі та сфери послуг Альфа-Банк Україна;
  • Руслан Співак, директор департаменту корпоративних продуктів та продажів Райффайзен Банк Аваль.

У ході третього потоку «Retail & Supply chain» учасники конференції обговорять реалії співробітництва держави і бізнесу у межах національної транспортної стратегії України до 2030 р., розкажуть про міжнародні технології у рітейлі та поділяться експертизою ефективного управління бухгалтерського та фінансового обліку.

Партнери конференції: СУП, НБУ, УкрСоцБанк, РНБА, Portmone, Альфа-Банк Україна, InBase, Intecracy Group, Райффайзен Банк Аваль, E-DOC, АЦСК, МінЮст, Digital Ukraine, Українська Логістична Асоціація та ін.

You may also like

Leave a reply