Завдяки глобальній мережі AIESEC тепер можна легко знайти інтерна в українську компанію з будь-якої країни світу. Зі свого боку, ТПП України запропонує компаніям-членам із різних регіонів України перелік галузей для можливого стажування. Професійний обмін і можливості для стажування в Україні обговорили під час зустрічі президент ТПП України Геннадій Чижиков, Олена Шершун та Арі Ді Фазан – чинний і майбутній президенти найбільшої міжнародної молодіжної організації AIESEC.

«Це унікальний, неймовірно цікавий і, без сумніву, обопільно корисний досвід. Інтернаціональність і мультикультурність у команді дозволяє обмінюватися не тільки професійними знаннями, але й різними поглядами та ідеями. Інтерни привносять не лише нове бачення – завдяки знанню свого локального ринку вони можуть підказати, як краще працювати та налагоджувати міжнародні зв’язки. Вважаю, це повинно зацікавити наших регіональних членів. Залучення міжнародних талантів для розвитку своєї компанії дозволить отримати конкуренту перевагу для свого бізнесу», – сказав Геннадій Чижиков.

1 квітня у ТПП України вкотре пройде YouthSpeak Forum 2017. YouthSpeakForum – майданчик, на якому українці можуть проявити себе, представити власні проекти, зробити свій внесок у розвиток країни і стати частиною глобального руху. Очікується, що захід збере однодумців, представників влади, громадськості та бізнесу для обговорення нових перспектив, прийняття спільних рішень і втілення їх у реальність.

Нагадаємо, що президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков був серед засновників молодіжної організації AIESEС у 1989 році.

AIESEC – це найбільша міжнародна організація, яка об’єднує студентів і недавніх випускників вузів із метою розкриття лідерського та професійного потенціалу молоді для її вкладу в розвиток суспільства.

ЯРОСЛАВ ШТАНГРЕТ

Джерело: Національна платформа МСБ

You may also like

Leave a reply