Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо масштабного стимулювання вітчизняного виробництва, залучення прямих іноземних інвестицій та розвитку малого та середнього підприємництва» (реєстр. номер 2143а).

Метою прийняття закону є ліквідація конкурентних недоліків для представників малого та середнього бізнесу та вітчизняних виробників в порівнянні з іноземними компаніями та великими підприємствами.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТИ

Вказане дозволить забезпечити ринкові умови доступу до державних закупівель представників малого та середнього бізнесу та вітчизняних виробників в час економічної кризи та відсутності дешевих кредитних ресурсів.

Прийняття запропонованих змін до законодавства забезпечить створення конкурентних умов для представників малого та середнього бізнесу та вітчизняних виробників, які знаходяться в значно гірших умовах ніж іноземні компанії та великі підприємства.

Реалізація передбачених законом механізмів стане одним із дієвих інструментів подолання економічної кризи та дасть поштовх для зростання економіки України та підвищення добробуту громадян.

Джерело: Національна платформа малого та середнього бізнесу

You may also like

Законодавство

Запровадження попляшкового обліку алкоголю може створити надмірне навантаження для легальних операторів ринку

Європейська Бізнес Асоціація звернулась з проханням до розробників законопроектів № 8286, 8287 (стосовно забезпечення електронної простежуваності обігу алкогольних напоїв, тютюнових ...

Leave a reply